Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZEFF

Tu jest naprawdę kijowo,tylko się pluc umiecie na ludzi...

Polecane posty

Gość gość
Co to znaczy zdajcie sprzet?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pies z kulawa noga nie gada, wez Ty przystopuj z metaforami bez ladu i sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz sie wyuczylam tego na pamiec, jednak nie mam jeszzce tak skurczonego mozgu. Umiem powtorzyc te kwestie jak pacierz, tyle razy to czytalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty niby co pozdro,jak nie wiesz co to znaczy to siedź cicho lepiej,bo o tym wkońcu mówię już o d jakiegoś czasu,ale wy dalej swoje,ok róbcie tak dalej,obyście kiedyś nie dostali wkońcu kopa w dupę za to:D Ale i tak leję na was,bo co mnie to wkońcu,wasze nędzne pieprzenie i tak wam nie wleci to co kumaci wam mówią do waszych pustych baniaków..:O:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kumaci\" i \"spierdolina\" to teraz moje dwa ulubione słowa:D bede ich używał z podszywach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiedz o co ci chodzi, bo najwidoczniej nie jest to dla nas do konca jasne. I dlaczego chodzi Ci akurat o Skalska i o mnie? Wez mi wyjasnij jak polmozgowi, to moze dotrze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tylko ty,skalska,bujda,gorąca,rolnik i parę innych próbują zrobić tu z siebie niewadomo kogo, a tak naprawdę wiekszość ma już was pewnie serdecznie dość,tylko nie chca wam o tym mówić,bo pewnie ktoś z was jest adminem i zaraz go zbanują,to tyle jeśli cokolwiek zrozumiałaś to może nie jest z tobą aż tak źle,a i tak mam was naprawdę dość,dlatego lepiej odpuszczę to forum,bo to wszystko z mojej strony,choć może jeszcze kiedyś tu zajrzę...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzizas, ale zrozum chlopie, ze ja taka jestem flustrujaca jak widac na codzien, to nie poza:o, ale kumaci tego nie zczaja:o Spizdzam stad i ja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×