Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Leniwyjelen

Nie chce mi sie walczyć...

Polecane posty

Gość Leniwyjelen

Powiedziala, że nie mam u niej szans. Sram na to i sram na nią... pozegnam sie z nia bez slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara_baba
Oj jeleniu... jakiś Ty.... leniwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strarlight
No to nie walcz...tylko potem nie narzekaj że nie masz dziewczyny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leniwyjelen
1.Wpadłem jeszcze na nieco podły pomysł sprawdzenia czy sie jej podobam... Podszycie sie na gg pod jej kolezanke i spytanie. 2.Albo spytac o to jej najlepsza kolezanke. Tylko ze to jest krepujace bo ona wlasnie chodzi do mojej klasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strarlight
Irysa, czytać nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm znajc zycie ona rzekla dzis nie moge, chodiz o sptanie a on rzekl sobie, nie mam szans oala mnie tak nie mozna zapytaj kiedy ona moze ona powie to tam wtedy ty mowisz ok i ugadani na sptokanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leniwyjelen
Powiedziala mi to. Oprocz tego powiedziala ze nie jestem w jej typie i woli starszych facetow. jestesmy w jednym wieku. Gra ciezka do zdobycia czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leniwyjelen
Ale to jest tak ze my jestesmy juz dosc dobrymi przyjaciolmi w tym momencie. Mowila mi ze mnei bardzo polubila... Ostatnio zapytalem ja i zgodzila sie na wyjscie ale pod warunkiem ze jako przyjaciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie gra, mowi co mysli To badz przy niej, mow rozmwiaj woli starszych a zatem pokaz co ty masz w sobie, jakie cechy itp czas i poznanie poprzez spedzanie ze soba czasu. jelsi do pol roku nic to sie nie zakocha. chyba ze z wyrachowania albo czegos tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12.10] 21:59 nie wiem czemu rzekla, ze jako przyjaciele czasem kobieta widzi ze facet obawia sie ze ona go zniewoli;0 zatem mimo ze kocha mowi, ze tak neutralnie:0 aby sie nie bał i nie uciekał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leniwyjelen
A co powiesz o tych moich dwoch "pomyslach"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, jesli facet został zraniony to potem trudno uwierzyc ze ktos kocha i nie zdradza. I czasem warto przekonac sie wlqasnie takim sposobem bo jak zapyta to ona powie tak a jak sie zapyta kogos innego, to powie to jak jest. Nie wie, ze my go pytamy specjalnie chyba lepiej podszyj sie pod te kolezanke ja jakos nie wierze ze jedna kobieta taka szczera wzgledem drugeij. czesto jedna mowi tak, by druga nic nie miała. To z zycia. nie wiem czy pytaj sie tej kolezanki. A moze jej tez sie podobasz? wtedy nie powie szczerze ale na swoja korzysc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm sa kobiety co tak maja ale... jest taka garstka kobiet, co chca miec w osobie ukochanego przyjaciela. czyli moc miec z nim zespoelnie nie tylko ciał, ale i dusz. taki zwiazek to sztuka i skarb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leniwyjelen
sam juz nie wiem. zamieszalas troche mi... Sprawa wyglada tak ze mam sporo kolezanek a ona duzo z nich zna. pewnie juz dowiedziala sie mase rzeczy o mnie, ale od razu mowie ze nie mam sie czego wstydzic, nikomu nic ze tak powiem zlego nie wyrzadzilem. Kiedystam nawet spytala czy krecilem z "xxx" spytalem skad wie a ona powiedziala ze niewazne. Akurat nie krecilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toz ank ze interseujsz ja ty:) co lubisz itp:) ale niech tak tym kolezankom ne wierzy;) No i po co tracic czas z kim kreciłes, jak mozecie mowic o tym co teraz sie kreci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leniwyjelen
Nawet gdy powiedziala ze nie pojdzie ze mna na polowinki zeby mi sie robic nadziei? Nie chce byc tylko przyjacielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara_baba
stańczyk nie masz racji.Wiele kobiet zakochuje się w swoich przyjaciołach. Oczywiście musi jednak choć troszkę zaiskrzyć. I takie związki są zwykle dobre i trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leniwyjelen
Co? a jak myslicie, gdy powikedziala mi ze nie chce robic nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Jak ci nie chce robić nadziei i tak powiedziała to chyba sytuacja bardzo jasna - daj sobie z nią spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickona
poprostu zacznij interesowac sie niby inną dziewczyną , może wtedy wywołasz w niej uczucia o jakich sama jeszcze nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leniwyjelen
no niby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze spotykanie sie z inna dziewczyna to dobry pomysl :) a wtedy zobaczysz jak ona zareaguje i moze sytuacja sie odwroci i to ona bedzie zabiegac o ciebie .. zycze powodzenia i pamietaj nic na sile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leniwyjelen
...a wtedy ja wykorzystam sytuacje... piekny scenariusz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyferzyca jghjfh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×