Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madame Silvia

Kolczyki Hand made

Polecane posty

Gość fahne tylko...
dlaczego te wsuwki do uszu (te druty) sa takie duze? przecieznikt nie ma tak wielkich dziur w uszach. pomysl nad tym zeby kupic je delikatniejsze. wzory mi sie podobaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się nie podobają - widziałam wiele kolczyków \"hand made\" i te naprawdę nie robią na mnie wrażenia... ale widzę,że na tym forum morzna tylko schlebiać,albo wogóle się nie odzywać... A koleżanka to widzę,że wąskie choryzonty ma skoro ogranicza się tylko do badziewia hand made od pseudo artystów lub chińszczyzny bazarowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uchm..
"Szersze horyzonty" zazwyczaj kosztują więcej niż 20 zł:) Nie chodzi o to że nie można mówic własnego zdania a o bezsensowne mieszanie z błotem kogoś co robi rzeczy które akurat Ci nie przypadły do gustu.. Nie uważam tego za wielą sztukę też..acz czasem lubię kupic taką popierdółkę i humor sobie poprawic..I sądzę iż właśnie po to takie rzeczy są..nie ma to byc sztuka zapierająca dech w piersiach nie?A i dobre bo polskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się
Mnie się podobają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka.kkk
Czesc. Czesc chcesz kupic niepowtarzalną biżuterię?Zajrzyj na stronke http://www.karolcia.blogownik.pl Biżuteria w całości wykonane przeze mnie oraz mojego projektu!:> Nie znajdziesz takich drugich! Spraw prezent sobie, przyjaciółce czy mamie!: Jeśli jesteś zainteresowana napisz!(gg:4374016):* Przeslij wiadomosc dalej :*Życzę miłego dnia POzdrowionka Karolina:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapa132
ja też robię kolczyki, najdroższe mam za 6zł. a do tego bransoletki i naszyjniki. polecam folder komplety. http://kolczyteria.dbv.pl miłego oglądania (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×