Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnaaaaaaaaa

SPODNIE

Polecane posty

Gość smutnaaaaaaaaa

Hej wiecie moze gdzie mozna dostac spodnie jeansy takie troche szersze tylko nie tak szerokie jak szwedy. Obeszlam ostanio mnostwo sklepow i wzedzie sa spodnie rurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio poobchodzilam rozne sklepy w poszukiwaniu fajnych jeansow tzn. ani nie marchewy, ani tez takie szerokie no i mialam problem i to niezly.. i jakos dziwnie teraz szyja te spodnie. jakies takie za wysokie w pasie mi sie wydaja.. a ja lubie biodrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale macie proooooblem
:o W Levisie, Wranglerze, Americanosie, Lee, Dieselu itd. zawsze są jakieś klasyczne modele, także można sobie kupić, co się komu podoba. W czym widzicie problem????:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revlonka
ja obeszlam w niedziele cale centrum handlowe i wszytskie znajdujace sie tam sklepy z dzinsami tez w poszukiwaniu leciutko rozszerzanych na dole i znalazlam takie tylko w C& a CLOCKHOUSE za 119 zl ..w pozostalych sklepach praktycznie tylko rurki i to takie bardzo chamsko zwezone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaaaaaa
ale macie proooooblem - uwierz mi bylam w tych sklepach sa spodnie proste ale bardzo waskie lub zwezane na dole. Nie mowie ze rurki mi sie nie podobaja ale ja bym sie zle czula w takich spodniach bo jestem b. szczupla. Wole spodnie proste ale troche szersze (nie bardzo szerokie takie srednie) albo lekko rozszerzane. Jesli juz jakims cudem sa spodnie takie jak chce to kolor brzydki albo maja tysiace ozdob i wygladlabym jak choinka na Boze Narodzenie albo sa cienkie. Na szczescie udalo mi sie znalezc mniej wiecej spodnie takie jak chce ale to i tak nie koniec poszukiwan. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×