Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutka lodz

Prosze wejdzcie,przeczytajcie, pomozcie... zalamana!!

Polecane posty

Gość aniutka lodz

Mam problem... wiem ze dla wielu z was moze to byc smieszne, malo dojrzale.. badz nie wiem co jeszcxe o mnie pomyslicie, ale prosze o rade... mi wcale nie jest do smiechu... bylam z kolesiem, ok 2 miechy... po czym no... wiem ze to nie jest to co powinno byc... chcialam to zakonczyc, zakonczylam... tyle ze... koles chce sobie cos zrobic... pije , i straszy... wlasciwie straszy nie w sensie ze mi cos zrobi tylko sobie.. ;/;/ blaga o szanse.... ale wiem ze to predzej czy pozniej i tak sie skoncyz.. poza tym teraz to ja nawet balabym sie z nim byc.. jak to skonczyc by on sobie nic nie zrobil?:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik polnyyy
to szantaz emocjonalny :( dupek 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak masz poważne obawy że faktycznie może sobie coś zrobić, to poinformuj o tym jego rodzinę, niech go \"pilnują\". A sama nie daj się szantażować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutka lodz
Jego rodzine ?? heh.... wlasciwie nie mam kontaktu z nikim z jego rodziny.... a z drugiej strony jechac do niego do domu.... wiedza tez o tym jego znajomi...wiec to na szczescie nie jest tak ze tylok ja o tym wiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monamiiiiiiii
dwa miesiace to co to za zwiazek, zwykla znajomość i tyle nie daj sie szantażować , chyba gość nie ma 17 lat ??? przejdzie mu jak nie bedziesz reagować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×