Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość On 25

Co to jest??

Polecane posty

Gość On 25

mam wspaniałą dziewczyne, mam szczęsliwy dom, mam kasy tyle żeby wystarczało w miare, mam studia które niedługo kończe, jakies tam perspektywy na życie, a wszystko mnie dołuje, nie widze w niczym sensu, wszystko jest nudne, i pozbawione smaku,;(to ze mysle że dalej trzeba zyc przez iles tam dziesiąt być może lat to mi sie zygac na samą myśl chce... własnie w takich chwilach chciałbym ciągle tylko spac, bo w snach jakos ciągle jestem taki strasznie szczęsliwy i wszytko mnie tak strasznie cieszy, nawet smutne rzeczy, wszystko jest tam taki zywe i ostre jak na filmie... a życie tak cholernie nudne mi sie wydaje.... czy ktoś wie co mi jest?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorana
dużo się teraz słyszy o depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka222
może dopadła cię depresja no ale niby z jakiego powodu...? Ja nie jestem w tak doskonalej sytuacji jak ty a musze dawac jakosc rade tak wiec ciesz sie z tego co masz obys nie stracil tego bo pozniej to dopiero bedzie tragedia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwuuuuuska
mysle,ze nachodza Cie stany depresyjne gdzies musi tkwic przyczyna,moze jakies niewyjasnione sprawy z przeszlosci,moze meczy Cie jakis uklad w ktorym tkwisz i podswiadomie to z Ciebie wychodzi? jedyna rada to jesli bedzie sie to przedluzalo odwiedz psychologa,powiedz mu co sie dzieje a on Ci napewno pomoze! trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Le coeur
jesienna chandra? ;) w zyciu nie nalezy się doszukiwac większego sensu tylko cieszyc sie z blahostek..Sensu jako takiego nikt nie zna więc juz w tym punkcie się cala beznadziejnosc systemu ujawnia.. Tez tak mam, moglabym się wzslizgnąć pod kolderkę i sobie tak egzystowac:D:D Taki 'typ' charakterku..i nic się nie zmieni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahah
zdajesz sobie sprawe,ze konczysz mily,swobodny etap swojego zycia i pewnie stad ten pesymizm.moze jeszcze nie dojrzales do samodzilnego,powanego zycia,a tesknisz juz w snach za cudownymi latami studenckimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 25
aa i dodam jeszcze że jestem cholernie nerwowy ostatnio... wszystko mnie wkurza chwolernie, najdrobniejsze szczegóły... aż sie cały gotuje w środku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też 25
...a może brak Ci spontaniczności? Czegoś niezaplanowanego? Wszystko wydaje się takie poukładane i monotonne... Z jednej strony fajnie,że masz perspektywy,ale z drugiej Twoje życie pozbawione jest...smaku...tak,właśnie smaku. Bo jak coś jest mdłe,to ciężko powiedzieć,żeby smakowało.. Od dawna masz taki stan,czy tylko dzisiaj-w taki ponury dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 25
najczęsciej w takie dni... jak swieci słońce to jest lepiej, ale dzis to juzmasakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On25---> O prosze :) JA mysle, ze to nic dziwnego. Spanie to tez moja ulubiona czynnosc. Uwielbiam snic. Miewam bardzo ciekawe, barwne sny, az sie budzic nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też25
....ja też działam na baterie sloneczne:D Ale dzisiaj postanowiłam się nad sobą nie użalać,a też mogłabym...i to baaaardzo! Nie poddawaj się takim nastrojom!!! Zrób coś dla siebie,coś takiego,co sprawi Ci przyjemność;) ...jesteś tylko człowiekiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 25
ehhh żeby to słonką ciągle swieciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×