Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankamaslanka

Do czego uzywacie płynu do płukania tkanin?

Polecane posty

ani tez nie mialam zadnego 'swojego' topiku, na ktorym kto inny podawalby przepis na panierke do skrzydelek .... conajmniej to zastanawiajace .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam do każdego prania oprócz odzieży termoaktywnej, bo czytałam, ze płyn zatyka te otwory przez które tkanina "oddycha" (czy jak to fachowo nazwać). Nie chodzi mi o zapach, bo używam płynów sensitive, ktore prawie wcale nie pachną, ale o miękkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ubrań :D ha ha ha. Stary topik, ale może komuś pomogę. Ja także rozpylam płyn pół na pół z wodą ale tylko do ubrań do szafy i to delikatnie lub podczas prasowania. Radzę dodawać odpiero płyn podczas płukania, bo zdarza się tak że pralki go wcześniej wypłukują a używam płynu do wszystkiego oprócz jeansow i bielizny - szybciej się przecierają... a do szafy wrzucam mydełka, zapachy, zapachy od aut, zapachy do kontaktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można wsypać do czegoś soli do kąpieli i do szfy też daje super zapach lub łyżkę kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest biały jeleń, nie msm po nim uczulenia jak po innych, takze niemieckich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Słyszałam, że niektóre panie używają płynu do płukania do mycia podłóg. Ja nie stosuję takich wynalazków, a wręcz zrzucam odpowiedzialność czystych podłóg na firmę Anilop. Fakt faktem, podłogi umyte przez nich prezentują się zdecydowanie lepiej, niż gdybym robiła to sama, dlatego też tak często się tym zajmują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×