Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olafuska

były facet się żeni

Polecane posty

mój były facet żeni się ja dalej stanu wolnego no i o zgrozo pracujemy razem !! jak sobie z tym poradzić ? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa
przezyłam dwa sluby swoich byłych> Na jeden byłam zaproszona jako osoba towarzysząca jego kolegi, ale że za bardzo bolało nie poszłam!Z drugim było jeszcze gorzej!Koles był moja wielką miłością, marzeniem, wszystkim!Mielismy brac ślub, ale zdradził mnie!Odwołałam wszystko!Bolało jak cholera! Po jakims czasie dowiedziałm się, że żeni się z tą z która mnie zdradził!Nikomu nie zycze takiego bólu!Do dziś dnia (a minęlo 7 lat od rozstania, mam męża) to wpsomnienia o byłym bardzo bolą! Nie wiem co Ci poradzić!najlepiej by było jakbyś sobie kogoś znalazła i była szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wlaśnie
brałam ślub 2 września i spotkalam przypadkiem swojego byłego tydzień wcześniej.Okazało się ,że on też się żeni tego samego dnia co ja i o tej samej godzinie nawet i ślub byłby w tym samym kosciele tylko że ja zdecydowałam się na góry.Zdziwienie ,że taki zbieg okoliczności i tylko tyle...bo nic do niego nie mam już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×