Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opolp

miałam straszny sen.......

Polecane posty

Gość opolp

śnil mi sie swoj ślub, ktorego jak narazie nie planuje...wiem ze go nie chcialam ale jakby rodzice mnie zmuszali..wiem ze musialam..mialam wyjsc za chlopaka z ktorym obecnie jestem...do slubu zostalo juz tylko kilka chwil a jego nie bylo ...biegalam i go szukalam..niby nie chcialm za niego wyjsc a jednak sie martwilam ze jest cos nie tak....w koncu sie zjawil..z pierscionkiem zareczynowym (poprostu mi go dal) wczesniej mowilam do siostry ze nie chce wychodzic za maz ze to nie ta chwila ze nawet nie dal mi pierscionka ..co to wszystko moze znaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina21
tzn. że zajdziesz w ciaze pewnie wpadka, lepiej idz zrobic test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie sniło ze mój chłopak zamordował niewygodnego dla niego goscia, potem pocwiartkował go, zmielił na mielone i zamknał w kilku pudełkach. Potem tak jezdził z tymi pudełkami po okolicy i czekał na dobra okazje zeby wyrzucic. Było w tym snie pełno krwi, miesa ludzkiego i ogólnie jak sie obudziłam to musialam do niego napisac. I co ma to znaczyc?? Dodam, ze wczoraj mielismy duze spiecie. Czyli moze w snie ujawnił mi sie jako ten zły... Nie wiem. Sennink >>> mieso to choroba, krew - krewni, rodzina. Pierscionek >>> Kłotnia, nieporozumienia. Mi sie sny sprawdzaja w 80 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hduhg
a co to znacyz jak sie snia szczury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZUR to choroba jub obawa o swoje zdrowie. Znaczenia dodatkowe: ( w zaleznosci od kontekstu snu) * osoba podstepna *dobryczas na triumf inteligencji, a zły na manifestowanie swojej urody * agresywnosc; inteligencja; poczucie nieczystości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieso ma rowniez znaczenie \"kłotni\" We snie w osobie która kroi mieso, rozgorzeja negatywne instynkty. I faktycznie, kłotnia wczoraj z jego winy była, a potem przepraszał. Moze to poprostu takie uporzadkowanie w psychice nastapiło. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko a moze
to poprostu obawa przed slubem???? Co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×