Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tele_ja

Wkurzam sie ze bede musiala pokazac sie facetowi nago!!! Nie potrafie...

Polecane posty

Gość Kanadol
ale zes doje..bala do pieca marchef .. skad takie madrosci ci sie wziely ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za to mam cale cialo-piersi, tylek i nogi- w rozstepach i iwerz mi ze duze sutki to nie problem bo nie sa niczym szpecacym-czego nie moge powiedziec o rozstepach........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIVIA_
Autorko topiku- doskonale Cię rozumiem.Ja tez tak miałam 4 lata temu i mam nawet do dzisiaj.Bo i do dzisiaj wstydze sie rozebrac przed chłopakiem ,ale jak widze ze on wcale nie zwraca na to uwagi ,na jakies wałeczki czy duzy biust,a raczej denerwuje sie tym i zastanawai go, ze ja mam zły dzien i sie na nim wyzywam ,a nie ze mam tu tłuszczyk czy tam. Jezeli się kochacie ,nie ma to znaczenia.A jezeli cie potraktuje tylko powierzchownie to znaczy ze to cep i nie wart twojego zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchef
do kanadol- z zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumie kobiete
lomek sorki, ale ja chyba na prawde nie jestem zbyt inteligentna bo jakoś nie nadążam za twoim tokiem myslenia....nie kuma po prostu o co tobie chodzi i co ja takiego napisałam że wywołało to u ciebie taką agresje. Możesz mi to wyjaśnić moża jakoś lepiej się zrozumiemy i potem pogadamy sobie....To nie było złośliwe ja po prostu na prawde nie bardzo wiem o co chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×