Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cdv fb gh

gdzie dwoch sie bije trzeci korzysta!

Polecane posty

Gość cdv fb gh

moja historia bardzo zabiegał o mnie jeden chłopak.pozwoliłam mu sie ze mna umowic.opowiefzial mi swoja historie.był z dziewczyna 7 miesięcy i rozstali sie bo ona go zdradzała i oszukiwała.więc spoko facet mi sie zwierzył powiedzial czego oczekuje i ja sie zakochałam.Mowil piekne rzeczy,o slubie,dzieciach, wspolnym mieszkaniu,ze mnie kocha,ze nigdy nie byl taki szczesliwy..do czasu bokiedys pojechalismy na dyskoteke i bylatam jego była dziewczyna..on mnie na tej dyskotece zostawil a z nia wrocil do domu..ja mu wybaczyłam,przysiagł mi ze to ostatni raz.Ze z nia skonczył,ze musiał jej wytłumaczyc,laska zalatwila moj nr telefonu dzwoniła do mnie gnebiła, opowiadała co on jej mowil,ze jakocha ze ze mna zerwie..mi wszystko zawsze zaprzeczał..wierzyłam mu nie jej.Dalej przepraszał,błagał..i kiedy ja byłam gnojona przez nią,zastraszana,postanowiłam dać nam czas i spokój..nie minęly dwa dni on z jakas laska (nowa)łazi za raczkepo miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdv fb gh
tak mnie skrzywdził a ja dalej nie poitrafie o nim zapomniec..przetłumaczcie mi proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to jest napisane po polsku
co mamy ci przetlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, co sie stało powinno utwierdzić cie w tym, że , że dobrze zrobiłaś trzymaj sie mocno i olej go ciepłym moczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdv fb gh
ze to klamczuch ze mnie oszukiwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
Kłamczuch, oszukiwał Cię. Szkoda nawet Twoich paluszków, żeby tu pisać o tym bydlaku i zdzierać sobie paznokietki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×