Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie ujawnie nika

ta dziewczyna co zgineła w górach to była moja dobra kolezanka**

Polecane posty

młoda śliczna świetna dziewczyna nie mozna złego słowa o niej było powiedzieć, ambitna, świetnie sie uczyła;(((( dopiero zaczeła studia:(((((((( kochała góry i tam zgineła [*] oddajmy jej ostatnia czesc, jej i ludziom którzy w tak głupi sposób giną:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję
ale skoro kochała góry, musiała sie liczyc z zagrozeniem, jakim jest chodzenie po nich....i moze gdyby miala wybierac,wlasnie tam chcialaby umrzec? Niwazne. Swieczuszka dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kim wy mówicie
??? kiedy jakaś dziewczyna zginęła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka dziewczyna
kiedy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na czym zgineła
Tzn w jakich górach i na jakiej trasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha to ja wiem gdzie to jest
byłam - to na Orlej Perci w Tatrach - jedna z trudniejszych tatrzańskich tras ...latem to spoko, jesienią niby też - ale pewnei padało trochę i nocą na skałkach się zebrał lód...tam łatwo zginać w takich wypadkach, zwłaszcza jak sie nia ma rękawiczek na łańcuchy... Tak to wygląda: http://www.ceper.com.pl/galeria/kozia2.jpg http://mountains.ws/galeria/200208_orla_perc/P8041120.jpg ta drabinka to też niezły wypas... Przykro mi bardzo, bo to głupia smierć - taka młoda dziewczyna..Ale Tatry niejednego już pochowały...nbo to zywioł jednak...ludzie czasem myslą, ze padziernik będzie miał tak stabilne , dobre warunki naskalne jak sierpień, a tak nie ejst - szybko sie warunki zmieniaj ./..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koliaa
Ale sluchajcie ja slyszalam tylko ze spadla kobieta i ze juz ratownicy po nią idą :( myslalam ze przezyje :( przykro mi bardzo W ogole to ja po takiej drabince wchodzilam gdzies kolo doliny 5 stawów chyba (albio to nie byla drabinka tylko takie spadziste wejscie juz nie pamietam bo to bylo 3 lata tem,u) i tak sie strasznie balam ...trzeba uwazac na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha to ja wiem gdzie to jest
No to pewnie po klamrach szłaś , a na Koziej jest pełen wypas parenascie metrow ma : tak to wygląda najlepeij, zebyście meili obraz, ze tam to smierć blisko jak cholera: http://travel.valek.net/storage/small/zm_prz1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczucie z powodu
kolezanki...ja jak wchodziłam na "głupi" giewont to był dla mnie strasznie. tylko łańcuchy, pełno ludzi, ścisk jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem jak to wygląda sama tam nie chodziłam ale widziałam w necie nie jestem pasjonatką chodzenia po górach, chyba ze jakies nizsze i bezpieczniejsze szlaki. Ale to dla mnie ta przełęcz to smierc w oczach. ludzie tam nie uwazają w ogóle. Kasia miała doświadczenie w chodzeniu po górach, ale ja nie wiem... Nie potrafi do mnie dotrzec ze zgineła tam, no ppprostu nie potrafie mam wrazenie ze to sie nigdy nie wydarzyło:((( nie wiem w czwartek jest pogrzeb to bedzie tragedia, nie wspomne o tym co rodzina teraz przezywa:(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardym tzreba być
tak jej widac było pisane - Rutkiewicz też góry znała i to jakie, iw górach zgineła . To szybka smierć, wielu by takiej chciało, nie zrozum mnie zle, ale ona nie cierpiał i zgineła szybko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×