Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamis1982

Własny interes...? jakieś pomysły - Wasze sukcesy i porażki..

Polecane posty

mieszkam w warszawie, wiadomo że rynek stolicy jest już mocno nasycony. tak się zastanawiam , jaki własny interes można poprowadzić, mam troszkę zaoszczędzonych pieniedzy... więc może warto spróbować Macie mmoże jaieś ciekawe pomysły... może juz sami otworzyliście coś i czy żałujecie czy nie... może jakieś uwagi i porady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalka
Montain wie co pisze.Ja też z mężem prowadzimy pralnie.Różnie bywało mieliśmy nawet bankructwo ale to w latach 90 jak Balcerowicz wprowadził nowe oprocentowanie kredytów.Teraz idzie dobrze ale trzeba byż czujnym i się koło tego nachodzić.No i muszę się pochwalić,że niedługo kupujemy nową pralnie z całym wyposażeniem i 30 punktami przyjęć.Trochę się boimy ale to nowe wyzwanie no i trochę kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalka..--> jesteś bardzo odważna, mam nadzieje że Ci się wszystko poukłada po Waszej myśli.. i że interes zakwitnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalk
Bardzo się boimy bo do tej pory wszystko robiliśmy sami taka pralnia na małą skalę ale pozwoliła nam wykształcić dzieci,wyremontować dom.Teraz będziemy odpowiedzialni z a5 osób i to chyba jest najgorsze.Ale musieliśmy zaryzykować jak trafiła się okazja kupna firmy a pozatym konkurencja robi swoje.Ale warto ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×