Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaja jem

pyszne jajecznice jakie robicie???

Polecane posty

Gość jaja jem

moze macie jakies sprawdzone pyszne z ciekawymi dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na moją ulubioną jajecznice podsmażyć cebulkę,dodać pieczarki wszystko zrumienić. dodać jajka i odrobinę kwaśnej śmietany. Na koniec przyprawić ja daje wegetę i pieprz. Pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy
z pomidorami,bazylia i szczypiorkiem. pyyyyyyyyyyycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię z cebulką i pieczarkami, z cebulką i pomidorem, a mój brat z cebulą szynką i żółtym serem, a potem polewa to majonezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Zesmażyć boczek 2. Dodać posiekaną cebulkę 3. Dodać posiekany czosnek 4. Wlać rozbełtane jajka 5. Dołożyć plastry żółtego, łagodniego sera 6. Jeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospochaa
Do rozgrzanego masła wrzucam na patelnię: sól i zioła prowansalskie. Mieszam do rozpuszczenia soli. Później wrzucam boczek pocięty w paseczki i kiełbaskę, obsmażam na złoto , wloewam jajka rozmącone z mlekiem (tyle łyżek ile jajek) czekam aż się zetnie pierwsza warstwa i powloli mieszam. natychmiast podaję, posypując uprzednio na talerzu odrobiną startego sera żółtego. Finezja to nie jest ale moja ulubiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospochaa
Zapomniałam o cebuli lub szczypiorku, wrzucam do zrumienionego mięska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulubiona mojej rodziny na sobotnie lub niedzielne śniadanie - jajecznica tzw. \"pomarańczowa\". Troszkę boczku lub kiełbaski, dużo cebuli w półplasterkach i pomidory sparzone i obrane ze skórki. Na to jajka, sól i pieprz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam jajecznice z pomidorami. 1. smaże na oleju pokrojone pomidory +sól+pieprz, 2. dodaje jajeczka trochę posolone. PYCHA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na roztopione masło pokrojona w kostkę cebulka oraz kurki, gdy wszystko zmięknie sól, pieprz i oczywiście jaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam z dużą ilością cebulki i papryki usmażonej na oleju lub masełku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż robi z boczusiem i suszonymi grzybami.Do Blondi-kurki...skąd je wytrzasnąć?Jakoś nie znam miejsca na zbiory.A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie najpyszniejsze jajecznica to same jajka (ale musza byc pyszne, najlepiej od wolno biegajacych kurek ;) podsmazone na masle z sola i pieprzem :) tak na troche mokro jeszcze :) lubie tez wysmazony na skwrek bekon, ale oddzielnie, wtedy lepiej czuc pyszne smaki, bo dla mnie dobre jajo to smak tak szlachetny, ze az szkoda mi go czymkolwiek rozmajac ;) czasem jednak robie czyszczenie lodowki i podsmazam np. cebule i pieczarki, albo szparagi i pieczarki, a to tego wpuszczam rozbeltane jaja. nierzadko do takiego dania uzywam pozostalosci makaronowe lub/i ziemniaczane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka106
ja podobnie jak konczita, bez cebuli i innych dodatków, koniecznie na masle i rzadka, nie przywierajaca do patelni. Zdarzylo mi sie tez robic taka jajecznice.Kromke chleba pokroilam w grubsza kostkę i smazylam na tluszczu az zrobily sie z tego grzanki.Potam wlalam do tego rozbeltane jajka i usmazylam wszystko razem - tez pychotaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mojaaaa
to szynka zrumieniona na masle, sol, pieprz i szczypiorek, pychota!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaaa 24
jakas wedlinka, cebula, chlebus ( nawet twardy pokrojiny ladnie w kostke ) wszystko podsmazyc na maselku !!!! doprawic sola pieprzem wegeta, dodac troszke ketchupu i mleka, na koniec rozbeltane jajk ai ser zolty - mniam az sie glodna zrobilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika25
może spróbujecie z gotowanym kalafiorem - też pychotka! 2 cebule mały kalafior 2-3 jajka cebulkę w krążki, dusić aż zmięknie. w miedzyczasie ugotować kalafior, odcedzić i dodać do usmażonej cebuli, chwilkę podsmażyc i wbić jajka.Smaczenego!!! a i oczywiście sól i pieprz - a reszta przypraw wg własnego gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×