Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

LEPIEJ WYBUDOWAĆ MAŁY DOMEK CZY KUPIĆ MIESZKANIE W BLOKU???

Polecane posty

Gość HHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

Z TEGO CO SIE ORIENTUJE KOSZTY SĄ PRAWIE TE SAME ,WIEC CO PROPONUJECIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszty podobne
jesli sie włozy bardzo duzo własnej pracy. Musisz miec do tego zapal, umiejetnosci i czas, Pamietakj,ze fachowcy pojechali do Irlandii. Jesli stac cie na conajmniej 2 lata z zycia i jesli bedziesz miala samozaparcie , to buduj. Mozesz tez kupic cos z drugiej ręki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
WIESZ TAK CZY SIAK WE WSZYSTKO MUSISZ WLOZYC CZAS I PIENIADZE ,CZY W MIESZKANIE CZY W DOMEK,JA RACZEJ MYSLENIE O KUPIENIU MALEGO DOMKU I WYREMONTOWANIU GO ,MYSLE ZE CHYBA WYJDZIE TANIEJ, TYLKO BOJE SIE ZE MOGE NIE DAC RADY SPLACAC KREDYTU, NA PEWNO TRZEBA BEDZIE GO WZIAC OKOLO 100 TYS A PENSYJKI SKROMNE,JA 1000 ZL ,MAŻ PONAD TYSIĄC BUUUU POPROSTU SWIETLANA PRZYSZLOSC..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek cebula
ja bym wolała mały domek , tak 80-100 m2; nie musisz sie szarpac z jakimiś sąsiadami za scianą , jest po prostu spokojniej i bardziej odprężająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sięęęęęęęęę
wyłącz CAPS-a, to raz :P Ja bym wolała domek jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w domku.....
będziesz mieć mniejsze opłaty i święty spokój:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz domek to wszystko jest na Twojej głowie: remonty, odśnieżanie, grabienie liści itp sprawy, są znacznie wyższe koszty utrzymania - podatki, ogrzewanie, wywóz smieci i nieczystości, ale masz świety spokój i zieloną trawke na wyciągnięcie ręki. Jak masz mieszkanie to nieiwiele interesuje Cie przeciekający dach i zapchana rynna, koszty tez niższe ale są upierdliwi sąsiedzi i tego typu atrakcje. Ja akurat jestem zwolennikiem mieszkania z namiastka ogródka w postaci tarasu. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym na domek i jego wybudowanie trzeba miec czas. mieszkanko kupujesz- i praktycznie mozesz sie wprowadzac (po wykonczeniu). wydaje mi sie ze ceny sa porównywalne. domek moze troche drozej. :o a ja..... ja mieszkam w domku :) i jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko z domem jest problem
bo strach go zsotawiac jak sie wyjezdza, no i tez mniemilo byc samemu, szczegolnie w nocy,tylko ogróddookoła, Jak jestem sama nigdy nie ogladam horrorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibik
DOMEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie zastanawialam czy domek czy mieszkanie w bloku. Teraz mieszkam w domu, chce pomieszkac w bloku, a na starosc moze wybuduje jakis wygodny i wlasnego pomyslu dom :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na starosc to sprzedam dom
i bede miala w nosie odsniezanie, koszenie trawy, grabienie lisci, mycie nie wiadomo ilu okien itd. Juz to robie resztka sił i czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie mieszkanie w domu jest obecnie meczarnia. Gdybym miala mieszkac w domu takim jakbym chciala to czemu nie, ale teraz jednak chyba wole blok, zreszta w domu i tak poruszam sie po jednym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×