Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gwiazdeczka007

SZOK! Pociaga mnie kobieta! O czytac... JAK POZNAC ZE LASKA JEST BI...?!?

Polecane posty

Gość Gwiazdeczka007

Dziewczyny wiem ze kazda z nas jest w podswiadomosci Bi, ale mi sie zawsze wydawalo ze jestem 100% hetero a tu nagle w w poniedzialek spotkalam pewna dziewczyne(jest podobno angielka,jestem w Londynie),poprostu mnie zauroczyla.Zamienilysmy ze soba jedno zdanie a ja nie moge przestac o niej myslec!Najciekawsze jest to ze ona wcale nie jest jakos super kobieca,wrecz przeciwnie zachowuje sie troszke po mesku:) tzn chodzi mi o pewnosc siebie,zachowanie itp.Zrobilam z siebie przed nia kretynke, troche zaluje:( wogole wydawalo mi sie ze ona jest bi lub les:)to by dopiero bylo:)Ale boje sie swoich mysli!!!!nigdy w zyciu nie podobala tzn pociagala mnie zadna kobieta!!myslalam juz kiedys o tym, i wnioskowalam ze nie jestem napewno Bi... a tu nagle taki numer... Dziewczyny napiszcie czy wy tez tak czasami macie?Jakie kobiety Was kreca??????????????????????? czy moglybyscie stworzyc zwiazek z kobieta taki jak z facetem????odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerry czerry lejdi
związek nie, ale jakieś bzykankio... kto wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fizjologia
Gwiazdeczko powiem ci ze ja czesto wyobrazam sobie seks z kobietką ale musialaa by byc bardzo piekna i pociągajaca i baaardzo kobieca :) Taka delikatna i sliczna:) A typy chlopczycy mnie nie kreca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fizjologia
Ale nigdy nie kochalam sie z kobieta :) Chcialabym sie najpierw pocalowac z taka slicznotka :))) Ae jestem jak najbardziej hetero :P Tak mi sie wydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa21
Ja sie calowalam z dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość road
A ja sie kochałam z kobieta i było super:) Aczkolwiek zwiazku sobie nie wyobrazam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fizjologia
Najlepiej gdyby to byla taka malenka blondyneczka o wielkich oczkach i oliwkowym ciele :) o malutkich stópkach i rączkach ale dużych ustach :)które bym delikatnie całowała :) Ewentualnie dla odmiany mogłaby to być wysoka brunetka w stylu moniki belluci :P pieściłabym ją całą mmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam mało doświadczeń
z mężczyznami, z kobietami wogóle (w sferze seksualnej) ale pociagają mnie i jedni i drudzy. Ostatnio łąpię się na tym, że myśle o mojej dobrej koleżance...uwielbiam z nia rozmawiac, patrzeć na nią, jej ciało.....ahh:O co to może być? Kiedyś byłam blisko posunięcia się o krok dalej niż koleżeństwo z jedną dziewczyną.... ale stchórzyłam. Teraz żałuję....mogło być pieknie i przy okazji przekonałabym się czy jestem bi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa21
Fizjologia Tak sobie wybierasz! A sama masz cos do zaoferowania?? ładne cialo, usta , oczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fizjologia
Oczywiscie :) przeciez gdybym byla okropna to nie mialabym takich wymagan :P Tzn.wiem ze podobam sie mezczyznom ale nie wiem czy kobietom tez...Zreszta wiesz narazie jest to w sferze marzen...idealizuję sobie wygląd takiej partnerki :) Pewnie gdyby mialo dojsc do czegos w rzeczywistosci to po prostu musialoby zaiskrzyć :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście chore...
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa21
Ja nawet szukam takiej kobiety, na portalach randkowych, mam zdjecie.Ale nie podam tu na tej kafeteri.Bo zaraz zacznie sie nagonka.:) A jak wygladasz i ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka007
O czym myslicie jak widzicie fajna dziewczyne?Myslicie ze ja mam cos z glowa czy poprostu mam inny gust? bo piszecie o kobiecych kobietkach... Moze poprostu mnie kreci ta odmiennosc,bo sama jestem kobieca?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fizjologia
W listopadzie skoncze 24 lata :) Mam typowo slowianski typ urody :) Wlosy jasnobrazowe :)waze 58 kg przy wzroscie 1,62 wiec nie jestem ani szczuplutka ani grubawa :D poza tym mam duze piersi ktore tez duzo waza :P Jest tylko maly problem ...Mieszkam w Irlandii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka007
Fizjologia co znaczy ze musialoby zaiskrzyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa21
Oj to szkoda.:) Ja poznalam fajne dziewczyny na portalu, ale nie z mojego miasta;( Mam chlopaka, wiec less nie jestem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fizjologia
No cholerka..po rozmowie, gestach musialabym czuć ze mnie pociąga ta druga kobietka:) ze mam ochotę jej dotknąć, pogładzić po włosach, pocałować :)i zeby to bylo takie naturalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fizjologia
No ja wlasnie chcialabym tak sprobowac sie spotkac z kobietką i milo spedzic czas :0 ale bez zadnych barier...zeby z gory bylo wiadomo ze moze coś byc, jakis dreszczyk z tego :) ale nie musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Ring
ja tak miałam jeden jedyny raz w zyciu.. zakochałam sie w mojej przyjaciółce ze studiów.. Była wysoka, chuda, raczej typ chłopczycy, małe piersi, długie nogi.. Strasznie sie meczyłam, jak jechałysmy autobusem na zajecia mialam wizje że wsadzam jej reke miedzy nogi.. Cholernie mnie pociagała.. Ona tez chyba odwzajemniala to uczucie.. zaczęłysmy się unikac, przyjazn sie rozpadła... Nigdy o tym nie rozmawialysmy.,.. dzis znów jestesmy przyjaciólkami, tlyko dlatego że ona wyszla za mąz... Nie czuje juz pożadania, ale uwielbiam j a i podziwiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam mało doświadczeń
Mnie wlasnie tez pociagaja raczej chłopczyce. Obie nimi są i były. Ale nie pogardzę jakaś śliczną kobiecą brunetką, nie musi byc sama skóra i kości. Hmmmmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzik
Znacie moze zagraniczne portale rankowe gdzie sa 'takie' dziewczyny?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka007
To widze ze nie jestem sama... Przepraszam ze pytam ale jestescie les?Bo znam pare les i wiem ze one takie chlopczyce lubia:P a chodzi o to ze ja jestem hetero tzn teraz juz chyba Bi.... i podobaja mi sie strasznie dziewczyny, ktore maja to cos z faceta,hihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam mało doświadczeń
nie wiem czy jestem les, chyba nie. nigdy pewnie do konca nie bede tego wiedziec. wole myslec, ze jestem bi bo lubie i facetow i kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam mało doświadczeń
polizałabym się z taką Eva Longorią :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nie istnieje dla mnie
akceptuję tylko kobiety i tylko ...........kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STAAAAAAAr
a ja bym tam sprobowala z jakas dziewczyna :D podobno roznica jest ogromna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×