Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bolące gardełko

Zapalenie krtani

Polecane posty

Gość bolące gardełko

Mam zapalenie krtani (wiem, że to to, bo często mi sie to przytrafia) i coo ja mogę wziąść na to???????? Jestem w 26 tc i zawsze mi lekarz coś przepisywał, ale teraz jak jestem w ciąży to nie wiem, czy iśc czy nie, czy leczyć się domowymi sposobami.. czy to w ogóle się da wyleczyć domowymi sposobami? Piję mleko z miodem, herbatę z cytryną, siemię lniane, raz dziennie syrop prawoślazowy i specjalnie nie wiedzę poprawy. Nie gorączkuję....a i jeszcze próbowalam czosnku. A własnie można smarować gardło takimi maściami jak Vick? Dzięki za rady....wszelkie, bo moja rodzinna jest dziwna i raczej jej zalecenia są negowane przez mojego gina, a on jest tylko raz w tygodniu i będzie dopiero w poniedziałek, a przecież nie pójde do niej i nie powiem prosze mi przepisac to i to bo się wścieknie :o Heeeeelp!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ło matko....
Homeovox:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ło matko....
Acha! No i nie pij nic cieplego, czesto wietrz pomieszczenie, w ktorym przebywasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolące gardełko
A to jakies homeoptayczne jest? No własnie przez to wietrzenie się nabawiałam :o Ale posłucham rady, przwietrzę pokój przed snem :) Dzięki, a co z tą mascią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ło matko....
Homeopatyczny:) Wietrzenie napewno nie zaszkodzi, jezeli to jest rzeczywiscie zapalenie krtani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolące gardełko
O tak, ściśnięte gardło, głos więźnie w gardel, ściśniete, mam mutację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolące gardełko
Jejku wróć..blagam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ło matko....
Przy zapaleniu krtani organizm bardzo zle reaguje na cieple powietrze i gorace napoje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolące gardełko
achaa, no dobra, to spróbuję za pomocą wody z mioodem :) Dzieki za rady!!! Zmykam do, łożeczka spać, trrzeba mieć dużo siły do walki z chorobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ło matko....
Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bplące gardełko
chyba płuca sobie zaraz wykaszle :o I jeszcze doatałam krwotoku z nosa :o Chyba czas na wizytę u pani dr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ja
U mnie pomogło tantum verde w aerozolu, ale nie wiem czy mozna w ciąży. Musialabys zapytać w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka1919
Mam w domu dość prosty inhalator bo Sanity Simple. Lekkie, mobilne urządzenie, ale kompresor ma na tyle mocny że inhalacja nie trwa długo. Dokładnie podaje lek, można stosować przy terapii górnych i dolnych dróg oddechowych. Mnie na pewno cena przekonała, bo udało się go wyłowić w sieci za trochę ponad sto złotych co jak na inhalatory tłokowe nie jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Idealnie działa Novama Familino Pro, jeśli miałabym wystawić ocenę w skali szkolnej to szósteczkę! Super jakość za tak naprawdę bardzo atrakcyjne nieduże pieniądze. Nie jest to tylko inhalator ale też ma funkcję irygatora do oczyszczania zatok, nosa i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 31.12.2018 o 11:41, Gość gość napisał:

Idealnie działa Novama Familino Pro, jeśli miałabym wystawić ocenę w skali szkolnej to szósteczkę! Super jakość za tak naprawdę bardzo atrakcyjne nieduże pieniądze. Nie jest to tylko inhalator ale też ma funkcję irygatora do oczyszczania zatok, nosa i tak dalej.

polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć

U mnie w rodzinie był przypadek ciężkiego zapalenia płuc u dziadka. Myśleliśmy, że będzie koniec, ale lekarz polecił też wspomagająco zakup inhalatora. Po dłuższym namyśle udało się kupić novamed.pl/novama-familino-pro-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja i super sprawa. Teraz praktycznie ciągle korzystamy. U dziadka się poprawiło praktycznie po pierwszym tygodniu inhalacji. Zaczął normalnie mówić, wyspał się. Kosmos ogólnie, jakie technologie medyczne są teraz do dyspozycji praktycznie za grosze, tak szczerze mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×