Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RedSunshine

Szukam kobiety na wycieczkę do Pragi

Polecane posty

Gość RedSunshine

Witam Chciałbym pojechać na wycieczkę 2-3 dniową do Pragi. Jednak jest to zbyt romantyczne miejsce aby pojechać tam samemu :) Jeżeli jest na forum jakąś kobieta, która miałaby ochotę wybrać się ze mną na wycieczkę zapraszam na e-mail : redsunshine@o2.pl Wtedy napiszę więcej o mojej osobie oraz planach wycieczkowych :) Pozdrawiam RedSun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony.
a facet może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no moze...
moze by sie takowa znalazla ale sex nie wchodzi w gre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryjowa
u mnie tez wszystko tylko nie seks:) spotkanie towarzyskie, osobne lozka chyba ze hojnie zaplacisz za 2 pokoje to juz w ogole wyapas :D Bedziesz wszystko stawial i porobisz mi fotki :D i jeszcze zaplacisz za bilet do domciu :) Dziekuję za uwagę :) Mam na imię Iga i mam 23 latka :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragę znam mogę oprowadzić
mam na imię Lilka, 25 lat i jestem z Poznania. ale ja jestem wymagająca bo na pewno nie zgodze sie spac z kims obcym w jednym pokoju, zwiedzanie zaczynam o 5 rano bo lubie wschody słonca, a w Pradze jest rewelacyjne zwłaszcza na Moście Kalola i na Hradczanach. A widok niezapomniany. Cały dzień musiałbyś ze mną zwiedzać i obejrzeć co tylko się da. Mam zwyczaj wracać do hotelu późno i padać ze zmęczenia ale i szczęśliwości na pyszczek. Rano pobudka o 4, i tak każdego dnia. Jeżeli się decydujesz daj tu znać. Jak jedziesz po to zeby leniuchować, to niestety beze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzichu Mięcikupa
Jadę z tobą koleś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedSunshine
....bardzo intrygujace :) Praga jest zbyt piękna aby pojechac tam i leniuchowac czy spedzic 90% czasu w pubach, barach itd.... Napisz proszę do mnie... ładnie proszę .... RedSunSometimesYellow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragę znam mogę oprowadzić
ooooo, odezwałeś się :) w takim razie jedziemy? ale ja muszę wiedzieć ile masz lat. Z młodszym od siebie siuśmajtkiem nie jadę bo nie można na takim polegać i zakłócać atmosferę ;) Puby w Pradze są piękne, a jedzenie, zwłaszcza U Szwejka mniammmmmmmmmmm. Gdzieś w końcu będziemy musieli coś zjeść, więc i tak tego nie unikniesz ze mną. Proszę o krótką charakterystykę siebie, odbiór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedSunshine
:) ...oczywiście, wszystko Ci opiszę, odpowiem na każde ( hmmm póki co każde ) pytanie jednak wolałbym już prowadzić rozmowę przez e-maila :) jeżeli nie chcesz ujawnić swojego - założ szybko jakąś skrzyneczkę i zapraszam na 'priva' Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na info :) RedSun....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jedź z nim mała
to na pewno jakiś zbok, zobacz gdzie topik założył :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedSunshine
hehe oczywiście :) ... w tym dziale jest najwięcej topików - ale to chyba umknęło Twojej uwadze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragę znam mogę oprowadzić
podaj w przybliżeniu ;) ile masz lat? namyślę się... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedSunshine
25-30 :) Ja też nie powiedziałem od razu hip hip hurra jedziemy :) heh pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka45
Ja tez chcę :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka97 lat
ja jade z tobą byłam tamw 1947 i było piknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedSunshine
..i nikt nie chce jechac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Praga
kiedyś pojechałam na taką wycieczkę . . Facet wszystko stawiał, był rozmowny i dowcipny. Najdroższy hotel i żarcie. Był biznesmenem z jakieś korporacji zagranicznej. Sexu nie chciał, tylko żebym porobiła mu zdjęcia. Oto jedno z tych zdjęć http://fapomatic.com/show.php?loc=0642&f=img_9643.jpg hehe facet był zboczkiem ;) ale bawiłam się świetnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to karolina
hehe.....brawo za odwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedSun
hehe ja raczej wolalbym pozwiedzac, porobic zdjecia ale klimatycznym uliczkom itd. :) Moze to faktycznie bledny dzial forum - za duzo sugestii ale myslalem, ze najbardziej popularne dzialy to największa szansa znalezienia :) Zresztą żeby robić takie zdjęcia itd. to wcale nie trzeba jechać do Pragi :))))) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STAAAAAAAr
Karolina-no ja myslalam ze tylko ja stuknietych przyciagam:P ale posladki ma niezle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnesssss
ludzie przyciagaja sie jak magnesy w koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×