Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a co z kuuuuurde

w moim związku nie ma w ogóle seksu

Polecane posty

Gość a co z kuuuuurde

mi to nie przeszkadza tylko ,ze dzieci nie biorą się z kapusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z kuuuuurde
powiem więcej-jestesmy małzenstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z kuuuuurde
zero seksu ZERO my jestesmy przypadkiem przy którym Lew STAROWICZ by zwątpił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_mała_ja
czy Ci to nie przeszkadza?bo powiem Ci z doswiadczenia ze to strasznie frustruje i po tym co przezylam to nigdy nie zgodzilabym sie zeby byc z kims kto nie uprawia ze mna seksu..moj zwiazek tez taki byl, myslalam ze to tylko chwilowe..on sie tlumaczyl ze to jego wina, ze jest przemeczony,przepracowany..potem okazalo sie ze oprocz tego ze mial nie wyleczona stulejke(co daje sie operacyjnie wyleczyc) to byl to niby pretekst ktorego sie wstydzil...chodzilo po prostu o to ze nie bylo mu to do szczescia!!! potzrbne..a to juz uwazam za chorobe zeby dojrzaly facet nie lubil seksu..on wolal za moimi plecami zdradzac mnie ale psychicznie--to mu wychoedzilo najlepiej..udawal przyjaciela wszystkich skrzywdzonych a one sie cieszyly ze w koncu znalazly faceta ktory nie chce od nich tylko seksu heheh..naiwnosc:) ale powiem Ci ze to jest naprawde strasznie frustrujace..ale jesli Ci to nie przeszkadza.. pozdrawiam I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_mała_ja
a o z kuurde: to byl moj maz.... wiec wiem co czujesz.. I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z.s.k.p.
nie sądzę takich par jest więcej - tylko rzadko kto ma odwagę to przyznać (nawet w necie i anonimowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z kuuuuurde
ale uwierzcie ,ja sobie dziennie obiecuję,dzisiaj sprowokuję.a potem sie kłade i tylko o śnie myślę on też nie zdradza mnie ,wiem na 10000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cz*kawka
wiem co czujesz ja mam też brak seksu, mój mąz ciagle pracuje wieczorami a ja muszę sie bawić sama, albo odpuszczać. ochamy się żadko a dla mnie to za mało. Kiedyś bzykaliśmy się kilka razy na dzień. Jeśli tak ma wygldać całe mojezycie to dziękuje. (Jesteśmy pięć lat po ślubie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z kuuuuurde
czkawka,jest miedzy nami róznica ty potrzebujesz tego a ja nie!! w ogóle,nic chcę mieć dziecko,jestem juz zdrowo po 30 tce i z czego? jak nawet się zmusić nie umiemy a zeby było śmieszniej to sie kochamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Po prostu jesteście idealnie dobraną parą,a inni mogą wam tego tylko pozazdrościć.Przynajmniej nie będziecie się zdradzać bo wasze temperamenty są idealnie zgrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z kuuuuurde
idealną?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealna para
no tak - macie oboje małe (by nie rzec - zerowe) zapotrzebowanie na seks umówcie się tylko na jedno techniczne bzyknięcie (no - góra kilka) żeby począć dziecko i już. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_mała_ja
dziewczyny, to rzeczywiście trudne zeby miec odwage sie przyznac to tego..mnie to bardzo bolalo bo odbieralam to tak_jesli nie uprawiamy seksu to znaczy ze go nie pociagam..:( ale tak nie bylo..wina była definitywnie jego, nie moja..ale te wszystkie negatywne wkrety..kurde... najgorsze jest to, mimo ze nie mialam seksu w malzenstwie to tak go kochalam ze chcialam z nim byc..gluupia baba ze mnie :) pozdrawiam wszystkie 🌼 I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z kurde
ja już się poddałam ze na starość bede sama to juz wiem jestem po 30 tece,watpie ,ze od razu zajde w ciąże ręće opadają nad takimi jak my straceni dla ludzkośći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czytalyscie artykuly o ostatniej modzie ze istnieja ludzie aseksualni tzn tacy ktorym seks do szczescia nie jest potrzebny? moze to jest to? jesli oboje sie dobrze czujecie ze soba to chyba jest wszystko ok? chociaz dla mnie seks w zwiazku jest wazny..jednak mowi sie ze milosc to to uczucie ktore pozostaje kiedy ochota na seks przechodzi..🌼 ciekawe...ale co poczac jesli obydwoje nie lubia seksu? czy milosc wypala sie wczesniej? bedziecie mieli o czym gadac jak juz eeee..co wam przejdzie?:) brak ochoty na seks?:) kurde: skomplikowane:) I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z kurde
najśmieszniejsze ,ze my w ogóle o tym nie rozmawiamy,jakby problemu nie było,no a chyba k...jest wam się wygadałam boże do czego to juz doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak ty go wogole
na meza zlapalas? facet chyba jakies nie ten teges, a moze ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taq
A czy potraficie napisac jaki naprawde jest powod ze facet nie chce sie kochac. Bo powod zawsze jest. Tylko albo go kobieta nie zna albo probuje nieznac. Facet ktory sie nie chce kochac to - chory psychicznie - chory fizycznie - ma problem o ktorym nie moze powiedziec zonie(wstydzi sie) - powiedzial juz zonie a ona tego nie zrozumiala albo olala to - jest workiem treningowym zona sie na mim wyzywa(psychicznie) - jest ponizany nie moze tego zniesc ale i nie mowi - inne.............. dopiszcie sobie Na koniec. Jestem facet. Wyzyjcie sie teraz na mnie. Albo odpiszcie cos sensownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No a co kurde
Przeciez czulosc jest rownie wazna w zwiazku!!! Najlepiej, gdy jedno z drugim idzie w parze. Czesto jednak w zwiazku jest pociag fizyczny, czyli seks. Moze byc tez tak, ze czulosc go zastepuje..Gdybym miala wybierac ,to wybralabym to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sportowy
kobiety wasz zawsze czegos brakuje, ale winny jest on!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sportowy1952
kobiety wam zawsze czegos brakuje, ale pretensje pozniej macie do nas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Prosze o porade bo juz dzisiaj ... mam dosyc! Dokladnie od 2 miesiecy nie ma kompletnie nic, gdy cos tam zaczne, proboje to albo ja boli brzuch, albo ze ktos w domu jest itd. Juz zaczyna mnie to troszke martwic, dołowac itd. bo kiedys bylo fajnie, nawet gdy ona specjalnei nie miala ochoty piescila mnie i mowila ze chce mi sprawci rozkosz! teraz nei ma nic, ona nic nie chce zaczac, ja gdy cos zasugeruje to mi mowi ze mysle o jednym! Poruszylem ten temat ostatnio ale niestety powiedziala ze nie wie co jej jest i koniec rozmowy (odstawila tabletki wiec moze to to?), Ma do mnie nawet pretensje gdy sie rozbierze to na nia patrZe z porzadaniem, ale coz mam zrobic jak ja kocham, pragne i naprawde ostatnio too nago widze barrrdzzzo rzadko! Nei piszczie ze jestem jakims zbokolem, bo tak nie jest, poprostu mi troszke smutno bo nie wiem co sie dzieje, a tez mi ciezko gdy z nia spedzam caly dzien i jakos porzadania nie ma wogole :( niestety po sobie widze ze zaczyna mi tez sie odechciewac :( Na poczatku stwierdilem ze po odstawieniu tabletek tak ma, wiec caly czas nie naciskam, jestes wzorem i niestety poprawy nie ma, i cos mi sie wydaje ze nie ebdzie.... prosze napiszcie o co chodzi, tez tak macie? Kiedys byl taki temat i kroliczek mial podobny problem wiec moze tez niech cos napsize!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×