Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Livia yzx

porzucona przez kochanka...

Polecane posty

Gość Livia yzx

kochanek mnie zostawil w najmniej spodziewanym momencie... jestem wsiekla na niego, ze nie posluchal gdy prosilalam zeby dal mi spokoj zanim cokolwiek sie zaczelo... na siebie ze pozwolilam mu wpieprzyc sie w moje zycie z buciorami... i choc na koniec obrzydzil mi siebie maksymalnie, to i tak nie moge zrozumiec i zapomniec z dnia na dzien. nie moge sie pozbierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikuje na rykowisku
jak mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzonqa1
kurcze to trzeba było bardziej dosadnie mu powiedziec ze nie chce się z nim wiazać!!!!!!!!!kobiety gdzie Wy macie rozum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia Teraz płaczesz, ale spójrz trochę dalej na swoje życie. Co Ty byś miała przy mężczyźnie żonatym? Co on był w stanie Ci dać? Chwile? Czekanie? Tęsknotę? Świadomość bycia tą drugą (gorszą) w jego życiu? Otrząśniesz się dziewczyno i za jakiś czas pomyślisz, że dobrze się stało. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,ze pewnie zaraz nas tu zjadą mężatki i szczerze mówiąc wcale im sie nie dziwie,ale nie mozna kogoś obrażać,przezywać nie bedąc nigdy w takiej sytuacji. Ja niestety też byłam kochanką i był to najpiekniejszy czas w moim życiu a zarazem najgorszy!Od samego początku mówiłam sobie to sie musi skończyć,tak dalej nie moze trwać,ale to tak wciąga ze nie mozna sie powstrzymać,w dodatku kiedy ta osoba Ci sie podoba i coraz bardziej Ci na niej zależy. Wysunełam tylko z tego jeden wniosek: nauczyąłm sie przynajmniej czegoś i nigdy już w to nie chce wejść!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie spokoj dziewczyno
dobrze, ze to tylko kochanek, przynajmniej nie musisz przechodzic przez sprawę rozwodowa , podział majątku itp a to nie jest miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yorkkk
Livia yzx suka w chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×