Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KARO-LINA

Co powiecie o dziewczynie

Polecane posty

Gość KARO-LINA

byłej dziewczynie mojego chłopaka -----> szlismy dzisiaj miastem,ona nas mijała.moj chłopak nie wie (chyba,że kojrzę ją jako jego byłą).przechodziła dosłownie obok jego ramienia i nie ma mocnych żeby go nie poznała,a nie odezwała się ani słowem.żadnego czesc,hej........dla mnie to dziwne,bo byli razem 3 długie lata,pozniej ona chciala do niego wrócić,gdy się nie udało ponoć odnosiła się z przyjaznią i wszystkim wokolo mowiła,że to jej dobry przyjaciel....a tu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urwac łeb
tak wmów sobie że pewnie sie bzykają na boku i dlatego udawała że go nie zna, zebys sie nie domyśliła... :P nie no tak na serio- a ty bys powiedziała mu czesc, jakby ciebie osrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to on powinien jej się ukłonić
:P burak jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajkaaaaa
on pierwszy powinien jej powiedzieć cześc a nie ona mu ukłony bic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybacz ale
powinnaś zapytać raczej: co myślicie o chłopaku któy chodził z laską 3lata a potem jej cześć na ulicy nie powiedizał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznik klootz
a może ma jeden do drugiego on czy ona uraze i nie ma ochoty ogladac jej na czy czy ona jego a co dopiero sie odzywac czesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unterger
A może mają do siebie uraqzę i nie mają ochoty sie odzywać do siebie? Ja znam suke jedną głupią co mnie zraniła mocno i nie miałbym ochoty oglądać więcej jej twarzy anbi sie do niej tym bardziej odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pierwszy
ma powiedziec "czesc"? dziewczyna do chlopaka czy odwrotnie? ja zazwyczaj pierwsza podaje reke facetowi jak rowniez pierwsza sie odzywam czesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROL-INA
no sooorrrryyyyy.............zapomniałam,że moj chłopak ma oczy z tyłu głowy jak niby miał zobaczyć ją,kiedy szła ZA nami długi czas,a przechodząc obok nawet nie odwróciła głowy w naszym kierunku........nic,tak jak mija się zupełnie obcego człowieka.wiem,ze nie ma podstaw,żeby nie mówic mu czesxc.razem wracają do domu tym samym autobusem i wiem,ze czesto rozmawiaja.a tu.........obojetność dla mnie nieco dziwne,bo gdybym to ja mijała mojego bylego napewno odwrociłabyum głowe cociaz tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja nie mogę.......
ale Ty masz problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROL-INA
no ja nie mogę............że nie mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROL-INA
mam mało lateq i dlatego mam takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROL-INA
mam dużo latek wystarczająco dużo żeby nie miec problemow czytać się nauczyć radzę "co sądzicie" to chyba odpowiedni zwrot,by poznać cudze opinie a nie "ratunku" by szukać pomocy zresztą poco strzepić palce narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybacz ale
z pierwszego postu wywynioskowalam, ze szła naprzeciw Was i Was mijała, teraz dopiero napisałaś że szła za Wami. A tak po za tym to nie pisz "latek" na serio masz ileś tam "latek"? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×