Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

unknow

!!!!!!!!!!!!zdradzać czy nie????????

Polecane posty

czy warto zdradzać kogoś bo nie jest w tym dobry? z jakich jeszcze innych przyczyn ludzie zdradzają?? brak miłości, nuda, rutyna... co jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laseczka21
hahaha!! :)) ja tam lubie sobie poeksperymentować z dobrymi kochankami !! jak facet nie nasyci cie w seksie to po co z nim go uprawiac?? logiczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdradziłam bo mnie zdradzono, to było na zasadzie słodkiej zemsty, nie żałuje. Ale nie zdradzałabym dlatego że facet nie jest dobry w seksie, tzn jeśli by mi coś w nim nie pasowało, np. facet ma opory przed robieniem minetki to w ogóle nie mamy o czym gadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradzam , chociaż jakis czas temu powiedziałam ,że koniec z tym .:( nie wytrzymałam . mam za mało seksu w domu, raz na 3-4 tygodnie) , nie jastem mumią . chcę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_Lachociag
Ja zdradzam mojego meza caly czas,a to dlatego,ze wyszlam za niego tylko dla pieniedzy. Wcale nie zaluje,on jest w lozko beznajdziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahhaahhaa
żenada ten temat.....tacy ludzie jak wy to dno i porażka,....no i roznosicie syfa :O:O:O fujjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahhaahhaa
ja tam jestem szczęsliwa i przygód w zyiu nie bede szuakala :O nawet jak bede miała mało seksu, bo nie z niego składa sie życie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli z natury luz urodzenia
jestes zakłamaną/ym oszutka/em i co bardziej tchórzem to znajdziesz byle gówniany powód do zdrady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nico
Tak i owszem, kup sobie dobrego psa i będzie twoim najleprzym przyjacielem, wyliże ci, i będzie cie piepszył kiedy będziesz miała ochotę , i najważniejsze nigdy nikomu o tym nie powie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×