Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka_mała_ja

czy ta super niania jest naprawdę taka super????jak myślicie??

Polecane posty

oglądałam tydzień temu super nianię w tvnie..zgroza! te dzieci..a wlasciwie ich zachowanie..nie moge az uwierzyc ze pani niania poradzila sobie z nimi ot tak po prostu..zdaje sobie sprawe ze trwalo to nie 3-4 czy 5 dni albo i dluzej ale wydaje mii sie ze to i tak za malo...ciekawe czy oni puszczaja wszystkie odcinki czy tylko te gdzie nastapila poprawa widoczna hehe..jak myslicie? wzielybyscie taka nianie dla swojego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też oglądałam kilka odcinków. Superniania jest niezła ale tylko dlatego, że rodzice tych małych potworków nie radzą sobie ze swoimi dziećmi. Nie umieją być konsekwentni i wymagający. Dopiero Superniania pomaga im dostrzec błędy wychowowcze i wyeliminować je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze to tylko tak ladnie wyglada w telewizji.Moze i ty dzieci sie zmieniaja a tylko na chwile.Rodzice i ich metody wychowawcze nie zmieniaja sie tak szybko i dalej nie daja sobie rady ze swoimi dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy ona tak ze wszystkimi daje sobie rade heh? i czy aby na pewno filmuja wszystkie jej poczynania..?:) a moze ona niezauwazalnie stosuje metody przymusu heheh..jak nikt nie patrzy?:) to co jest pokazane w tv to trzeba pamietac ze to zawsze przesada..robia nam z glowy wode sodowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×