Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

Gość buba39
puk puk, jest tam kto????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolerancja
ktos jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba39
super, myślałam że już nikt nie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba39
siedzę sobie i zastanawiam się co tu robić. mąż jak zwykle coś ogląda a mnie niestety tv nie pociąga, dzieci zajmują się sami sobą i pozostaje tylko komp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolerancja
to mozesz sie dopchac,u mnie walka zmezem o kompa idzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie miasto
ja się mogę czasami odzywać :) zaraz wymyślę jakiś nick :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ketika
może taki :) czasami zaglądam na kafe, choć na chwile ale ogólnie zapracowana jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na szczęście
##,................,#**#,.,#**#, .....##.........,,#####... ........# .......##....,#..........#....//.....# ........# ##*.....#..........((......# ..........'''#................ ... ....# .............''#......#...............# .......... .......''##;........#.....#, ......................#....... ."##"...#, ......................#............... .....#, ......................#.....#................#, .. ....................#.....#..................#, ........... ...........#.....#....................#*, ................. ....####..##########.....*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ketika
##,................,#**#,.,#**#, .....##.........,,#####... ........# .......##....,#..........#....//.....# ........# ##*.....#..........((......# ..........'''#................ ... ....# .............''#......#...............# .......... .......''##;........#.....#, ......................#....... ."##"...#, ......................#............... .....#, ......................#.....#................#, .. ....................#.....#..................#, ........... ...........#.....#....................#*, ................. ....####..##########.....*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ketika
Może przyniesie szczęście temu topikowi i nie zaginie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ketika
Mąż mówiże teraz jego kolej, więc uciekam , może później zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic ja już uciekam ale jutro też tu zajrzę i będzie mi bardzo miło jesli Wy się też dołączycie. Pozdrawiam i życzę spokojnej nockipapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ketika
ok, napisze jak nie dziś to jutro lub kiedy będę mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba39
Dzień dobry ! Jestem przed wyjściem do pracy i zajrzałam na chwilę, gdyby ktoś też tu zaglądał. Młego dnia - odezwę się wieczorkiem, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saginata
hej dziewczyny-ja też szukam przyjaciołki-jestem z lubelskiego i mam 41 lat-czy mogę do was dołączyć-czuje się taka samotna,a tu jak widzę wspaniałe towarzystwo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saginata pewnie że możesz im nas więcej tym lepiej przynajmniej weselej będzie. Właśnie wróciłam z Katowićipo prostu padam na twarz ale mimo wszystko jeszcze tu dziś zajrzę.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saginata
a ja prawie cały dzień przesiedziałam w domu.Rano zaprowadziłam coreczkę do przedszkola,sprzątanie,obiadek,znów przedszkole,jeszcze jakaś nudna książka i tak zleciał dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba39
Saginata jeżeli chcesz polecę ci ciekawą książkę, wiem coś o tym co czytać z autopsji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ,nie horror bo sama ich nie lubię ale czytam bo muszę. Przeczytaj sobie Diabeł ubiera się u Prady, albo Dom na Klifie - M. Szwaji, będę wieczorkiem to coś ci jeszcze podam, teraz zmykam robić kolację rodzince, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znów jestem bo mój małżonek uczy córkę matematyki a mnie szlak trafia bo tak wrzeszczą jeden na drugiego. Saginata nie pracujesz czy tylko tak wyjątkowo dziś miałaś wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×