Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dzasminka1989

Czekoladoholicy - łączcie się !

Polecane posty

Gość Dzasminka1989

Hej. Jestem czekoladoholiczką. Chciałabym, żeby na tym forum spotykały się osoby tak jak ja uzależnione od czekolady, możemy się wymieniać przepisami na słodkości, może próbować hmmm walczyć z tym nałogiem, może wymyślimy jeszcze coś fajnego, a może po prostu będziemy sobie klikać w miłym towarzystwie? Co wy na to? Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie magnez
z witaminą B, np. Filomag i jedz po tabletce 2 razy dziennie. Po pewnym czasie przestaniesz szaleś za czekoladą. To lepiej ci wpłynie na figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda28w
A ja sie odchudzam i własnie nie moge sobie odmówić pysznej mlecznej czekolady.Chocbym nie wiem czym ja zastapiła to itak zerzrę chociaż 2 kostki dziennie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie od czekolady
ja uzalezniona od bananów :( juz mam czasem dosc ale juz wiem ze to uzaleznienie pare razy sie juz przejadłam ale dalej tylko banany najlepiej w polączeniu z syropami czekoladowymi kremami i róznymi rzeczami czekoladowymi :) ... na sniadanie do platkow swiezego banana dodaje, na drugie sniadanie jakies kanapki z nutello i z bananem w ciogu dnia sam banan przegryzc ale nei jeden tylko w ciogu dnia to z 5 zjem ... budyn tylko czekoladowy w połączeniu z bananem ... różne musy ... jak jakies szejki to wszystko bananowe ... normalnie mania ... przepraszam wszystkich czekoladoholików ze sie tu wpisałam ... wiem ze temat dotyczy czekolady nei bananów wiec za to przepraszam :) pozdrawiam wszystkich czekoladoholików i bananoholików :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie od czekolady
w ciągu*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było w moim życiu dnia bez jednej lub dwóch tabliczek czekolady. Takiej mlecznej i bez dodatków:-) I żaden magnez z witaminą B, ani chrom, ani nawet całe zestawy witamin mnie z tego uzależnienia nie wyciągnęły! Może dlatego, że ja chcę być w ten słodki sposób uzależniona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzasminka1989
Ja KOCHAM ten nałóg. Chrom i inne świństwa nie zastąpią czekolady :) Przy okazji - polecam owocowe founde z czekoladą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badu
ja tez jestem uzalezniona od czekolady,tylko dla mnie to nie jest śmieszne,nikt tego nałogu nie traktuje poważnie,a ja jak nie zjem dostaje pie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzasminka1989
Mnie też trzepie jak nie zjem, wiem, że to jest nałóg jak każdy inny, ale jaki przyjemny... Najdłużej bez czekolady wytrzymałam 3 dni ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka_
Ja tez kocham czekolade!Ale najbardziej to czekolade raczej z duza zawartoscia kakao.Nie lubie zbytnio mlecznej bo jest za slodka.Najbardziej lubie czekolade z pełnymi orzechami.Zadna mi jej nie zastapi :). A jakie sa wasze ulubione firmy produkujace czekoladę.Moje sa takie: Lindt-czysty luksus Wedel Te dwie marki najbardziej lubie.Za to nie znosze Milki-jest bardzo mdła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kocham z orzechami laskowymi mm i taka mieszna kawowo- smietankowa czy cos:P a nie lubie z rodzynkami i skórka pomaranczowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kauket
tez sie przylacze:) nie ma jak to czekolada ->magda28w-przejmujesz sie dwoma kostkami:D ja jak otworze opakowanie to cala musze zjesc:D uwielbiam lindt, ale niestety jest drogi, nie znosze wedla odkad wykupilo go cadbury bardzo dobry jezt fazer z wiorkami kokosowymi(wtopione w czekolade), ale nistety dawno go nie widzialam:( milka mleczna mi sie przejadla podczas ostatniej sesji:D a teraz wcinam na zmiane milke jogurtowa, czekolady z babelkami(uwielbiam) i kasztankowa wawelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko
gorzka pomarańczowa lub gruszkowa z lindta... orgazm w gębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka_
Piszcie jakie sa wasze ulubione czekolady i firmy ktore je produkuja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda28w
Moja ulubiona czekolada to domowej roboty!pycha Oto przepis: 2 szkl mleka w proszku 6 łyżek kakao cukier waniloiwy szkl mleka mleko zagotować z cukrem waniliowym, ostudzić .Potem miezzając dodawać kakao i mleko w proszku.Wylac na foremke szklaną czy silikonowa i wstawic do lodówki do póki nie stwardnieje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, przyznaję się. Jestem uzależniona... Uwielbiam gorzką i tylko gorzką. Gdy nie ma w pobliżu czekolady to żrę lyżkami gorzkie kakao w proszku. Moglabym żreć i żreć bez końca ale obawiam się późniejszych efektów:o Nie zmienia to faktu że przed chwilką uszczknęlam sobie kosteczkę nadziewanej o smaku kappucino.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzasminka1989
Ja uwielbiam wszystkie oprócz kawowej, kiedyś alpen gold robiło taką pyszna kiwi, bananową, a teraz lipa, nie ma ;( lubię nestle z lentilkami, lubię te z chrupkami ryżowymi, zwykłą mleczną , toffi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzasminka1989
co do firm to nie mam jakiejś ulubionej, ale chyba najczęściej kupuję Alpen Gold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też pamiętam jak Alpen Gold robiło mleczną czekoladę z nadzieniami o smaku kiwi,bananowym lub kokosowym;-)Szkoda,że teraz ich nie produkują:-(Uwielbiałam tą kokosową:-)Teraz najczęściek kupuję Alpen Gold,Goplanę,Wedla oraz Milkę:-)Nie mam swojego faworyta wśród czekolad,wszystkie uwielbiam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzasminka1989
właśnie! kocham też czekoladę na gorąco, ale taka prawdziwą, jak ta, która pijałam w Anglii - z Cadburry - była boska, w polsce niestety jej nie ma, ale i nasza polska czekolada na gorąco z ubitą śmietaną kremówką potrafi być niezła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzasminka1989
nie mówiąc już o czekoladzie mrożonej, którą to sprzedają w jednym z coctailbarów w moim mieście. Uwielbiam ją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam bzika na punkcie
czekolady,moja ulubiona to mleczna,choć każda w sumie bardzo mi smakuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie uważacie Dziewvczyny,że te bananowe, kiwi i inne czekolady Alpen Gold strasznie sztuczne były? Mnie nie smakowały. Milka rzeczywiście jest obrzydliwa, więcej w niej cukru, tłuszczu i czego tam jeszcze, a najmniej kakao. Moja ulubiona to 200 gramowa dwuwarstwowa. Biała na dole, a u góry kawowa. Niestety do dostania tylko w Niemczech :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Też jestem czekoladoholiczką. Jak zacznę czekoladę to przynajmniej pół musze od razu zjeść bo jak zjem mniej to w ogóle nie czuję jej smaku :) A co do firm: mi to jest obojętne :) Mogę nawet jeść czekoladę \"Allegro\" z Biedronki - nie ma takich, których nie lubię. Ale jeśli chodzi o super ulubione to \"Nussbeiser\" ta z całymi orzechami i, obojętnie jakiej firmy, malajska, czyli mleczna z wiórkami kokosowymi. Niestety malajską teraz ciężko znaleźć, a tak z 10 lat temu było jej pełno w sklepach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzasminka1989
JAakocham też białą czekoladę, chociaż sądzę, że nie powinna się nazywać "Czekolada". Ale to nic, grunt, że jest pyszna! NAtomiast nie przepadam za bąbelkowymi typu Aero itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA kocham też białą czekoladę, chociaż sądzę, że nie powinna się nazywać \"Czekolada\". Ale to nic, grunt, że jest pyszna! NAtomiast nie przepadam za bąbelkowymi typu Aero itp. Dziewczyny, to ja, tylko że przez ż, zapomniałam jaki nick zarezerwowałam, ale już wiem, że to było Dżasminka zamiast Dzasminka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HM...JAKI PYSZNY TEMAT
JA TEZ UWIELBIAM CZEKOLADE:)DZIEN BEZ CZEKOLADY TO DZIEN STRACONY:)uwielbiam milke i goplane:)milka jogurtowo-truskawkowa jest pyszna :)a jakdlyscie ta szczelajaca milke?zreszta ja tam kaza czekolade zjem:)tescowa biala z wiorkami kokosowymi jest pyszna ,a teraz chyba nowa,bo niedawno wyczailam mleczna z nadzieniem bialym takim chyba smietankowym czy cos takiego:)mniamciu:)a aero tez jest bardzo dobra,....ja tam kazda zjem ,tylko nie tabliczke czekoladopodobna...te s akutar ble:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×