Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xashax007

co myslicie o tych butach?

Polecane posty

wiem ze masz swoja opinie i bardzo sie ciesze:) co do tych butow to ja nie mam zamiaru chodzic w nich codziennie.spoko. raz na tydzien... nie kupuje ciuchow tylko dlatego ze starcza mi na 5 lat i nie zwracam uwagi na to co inni mowia. a ubieram sie raczej gustownie. podbno. czsami potrafie zaszalec z wygladem, w granicah oczywiscie... :)):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimozja.... ty jestes prostaczka, wypowiadzjac sie w ten sposob. nie znasz zasad dyskusji? nie powiesdzilalam tobie ze jestes prostaczka, jednak sama to udowodnilas:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij sie skupiac na wygladzie butow a nie na tym co ja powiedzialam. temat dyskusji mowi wyraznie: co sadziecie o tych butach? a nie : co sadziecie o tym co ja powiedzialam o tych butach:):):):) czytac sie naucz momozjo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozja
skoro tak łatwo przychodzi Ci oceniać ludzi - jedynie po jednej wypowiedzi na bardzo wąski temat, to ok! dla Ceibie mogę być prostaczką,wcale nie mam zamiaru się z Tobą spierać... Ale ja "na pierwszy rzut oka" oceniam tylko np. buty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozja
a Ty kochanie pisać! ja nawet nie zwróciłam uwagi na to,co o nich napisałaś, cały czas się o nich wypowiadam,a nie o forumowiczach.. zupełnie Cię teraz nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie:):):):):):) wczoraj nosilam je po miescie. reakcja kolezanek ppozytywna. jedna nawet chce takie kupic sobie ale w innym kolorze:):):) cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozja
ale mnie naprawdę nie interesuje, gdzie w czym chodzisz i co na to koleżanki! ja zgodnie z tematem pisałam SKARBEŃKU o moim zdaniu na temat tego obuwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozja
a co do gustów koleżanek - ponoć kto z kim przystaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ci bardzo kochaniutka. w drugiej czesci mojej poprzedniej wypowiedzi mowilam do wszystkich a nie tylko do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozja
tak? oj ja głupia, ale wybacz SŁOŃCE MOJE KOCHANE- poczułam jakąś dziwną więź emocjonalną między nami i odniosłam wrażenie,że przemawiasz jedynie do mojej osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bogu mieszkam za granica a nie w takim nudnym kraju, gdzie kazdy, kto chce wykazac choc ciut oryginalnosci zostaje wysmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupując te buty
możesz być pewna że za chwile nie zobaczysz w nich pół miasta i o to chodzi , bo chyba zdaniem niektórych lepiej nosić masową produkcję - ale przystającą do lekko starszych dziewczyn ? Błeeeee ależ to polskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozja
hmmm a to dziwne, bo ja w takich butak widuję bardzo duuużo...nastolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozja
i powiem Ci,że nigdy nie ubieram się zgodnie z panującą modą i nie podoba mi się zjawisko masowości,ale tych butów nie uważam za zbyt oryginalne...poza tym,jeśli ktoś chce się z tłumu wyróżnić, nie musi zakładać butów dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrywka
"ale czy tylko buty dla dzieci są oryginalne?? i nie pierdacz,czy jestem nudna,czy nie, bo nic o tym nie wiesz.... dla mnie ktoś, kto potrafi wykazać się oryginalnością tylko poprzez ubranie czegoś,co nadaje się dla dziecka z początkowych klas szkoły podstawowej, jest dopiero okazem bez wyobraźni" i teraz pomyśl , droga mimozjo , czy po takiej wypowiedzi autorka się nie ma prawa poczuć zaatakowana; wszystko można napisać neutralnie albo agresywnie; mogłas napisać , że nie podobają ci się t buty , dla ciebie są zbyt infantylne; ale ty wolisz napisać , że ktos jest bez wyobraxni , że nosi buty dla dzieci , "pojebało was tandeciary" , "bezguscia" , "łatwo przy was błyszczec na ulicach". Sama jestes sobie winna , że ludzie sie na ciebie rzucili. Jesteś agresywna i nie przyjmujesz do wiadomości , ze nie jesteś jedyną , która moze mieć rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozja
ej w takiej kwestii,jak gusta każdy ma swoją rację, więc i ja ją mam... a moje wypowiedzi dotyczą mojego zdania na temat takich butów i ich właścicielek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrywka
więc naucz się panować nad emocjami , bo agresywne wypowiedzi spowodowane tym , że ktoś chce sobie kupć buty w twoim mniemaniu infantylne, budzą politowanie; takie emocje własnie można skojarzyć z 13-latką - a nie jakieś buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozja
Ale ja któryś raz już piszę,że mnie nie obchodzi,jakie autorka sobie buty kupuje.. nawet mnie to bawi,że akurat takie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrywka
To dosyć dziwnie ubrałaś w słowa te myśli - sądzac po twoich wypowiedziach , bardzo cie rozemocjonowały te buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×