Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Tymbark na dziś ...otwórz się... ps. ja Ci dam nas straszyć... idę coś zjeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczki........wyłazimy z norek......temat powstaje z martwych......halooooooooooooooooooooooooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwagaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........ temat ożył !!!!! hej ;) Co tam jak tam gdzie tam ? yyy jest tu kto ? Olllla Kaaaasiaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały miś
nie ma wolnych dziewczyn ani facetów każdy już chyba kogoś ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee chyba nie każdy już kogoś ma ;) głowa do góry na każdego przyjdzie czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem troszkę młodsza, ale już przestałam szukać. Sam się jakoś znajdzie, jak nadejdzie odpowiednia pora ;) Jakoś dotąd się znajdowali ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam sie znajdzie mowisz? kiedys to prawda znajdowali sie sami ale jakos od sporego czasu nie chca sie znalezc :/ w moim wieku (az tak stara nie jestem) wiekszosc juz zajeta. mlodszego jakos za bardzo nie chce bo juz to przerabialam, a starszy moze byc ale wszyscy starsi maja mnie za malolate. szalenstwo poprostu ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 wiosenek to jeszcze nie tragedia :) a przynajmniej masz spokój ;) nie tracisz nerwów zdrowia przez facetów... z nami to przecież same problemy :P a tak bardziej serio to jest jeszcze dla nas szansa... ja w to wierze, trzeba czerpać radość z tego co się ma a reszta z czasem przyjdzie sama albo z naszą małą pomocą :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kornik, zgadzam sie z tym ze z facetami pelno problemow ale jakos brakuje mi juz tych problemow ;) ciezko z wami zyc ale bez was jeszcze ciezej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oto i marnotrawny narzeczony:D Kasia popatrz....ten łotr sobie tutaj normalnie pogrywa:D Kornis....oskubać Ci drzazgi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mowi ze jakies przerwy od netu sobie robi i w ogole jakies kity nam wciska:> a on sobie tu na kafe romansuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to:D a jak już do człowieka zagada....to w okolicach północy...pewnie, żeby mu się nie wprosić na herbatkę:P Nie wiem...no...jakaś kara chyba bedzie.....co sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spokojnie Kasiu....to temat poszukiwawczy:P Nie można się tak ostatecznie poobrażać...bo wiesz.....nudno się zrobi:P Ale kara musi być:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz sie pakuje, biore tydzien wolnego , po drodze zabieram ciebie i na podkarpacie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo..super.....pakuję ręcznik i szczotkę do zebow...chociaż narzeczony powinien mi chyba jakąś zapewnić, nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie kurcze......ale to tylko dlatego, że Korniś w zeszłym tygodniu przeczyścił nią piecyk gazowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeszcze coś zrobił strasznego.....Kasiu...usiądź lepiej......pamiętasz ten kawałek drewna, który mu podarowałas? otóz......wziął na podpalke:o Bo mu nogi marzły......nalegałam, żeby tego nie robił....ale nie posłuchal:PI wyobraź sobie......że przestal mi gotować pomidorowkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a mi mowil ze trzyma ten kawalek drewna na specjalna okazje ... ale myslalam, ze to jakas rocznica czy swieta ... a tu okazalo sie ze zimne mieszkanie buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu juz mu nic wiecej nie wysle ... nawet na urodziny buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie płakuniaj.......bo to była trochę taka szczegolna okazja....widzisz...wymieniał mi pierścień srebrny z bursztynem na biolozłoty z brylantem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×