Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

kurcze, a ja o to drewno tak walczylam ... spod samego Urzedu Skarbowego je ukradlam ...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie teraz gdzies imprezuje .... a taki niepozorny jest ... chociaz sie kiedys za to oburzył ze tak o nim napisalam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korniś często się oburza:P Nawet w tej nieszczęsnej wannie........bo za mało piany się zrobiło...a czy to moja wiana, że kupił niepieniącą się sól do kąpieli?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) trochę Was \"podczytywałam\".. czyżby ta rozmowa dotyczyła mojego sąsiada Kornika??..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gosza------> a nie wiem...to mozliwe:P Jeśli ta łachudra jest Twoim sąsiadem to trzepnij go ode mnie w tyłek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Olu nie wnikam co wy w tej wannie robice:-D ważne żebym dostała zaprodzenie na wesele:-D coś czuję ze partnera będę miala, chociaż mówi ze tanczyc nie lubi;-) ale lubi gotowac, chociaz to bardziej przydatne w naszym małżeństwie niż na waszym weselu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och...i tu jesteś w blędzie....ktoś to wesele musi przygotowac....czyli na pewno nie ja:D Proponuję aby zajął się tym szanowny narzeczony....i Twój kolega:D A w wannie nic nie robiliśmy.....wkurzył się i poszedł sprawdzać przepływ cieczy w przewodach....powiedzial, że bez piany to on do wanny nie wejdzie.....doprawdy nie rozumiem mego wybranka:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Łabędzicaa chyba jednak nie;-) niektorzy sa po prostu fatalni;-) i nic z nich sie nie da wycisnac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie jest za późno Kasiu:D Ale Korniszon to dobra bestia....tylko fochy strzela.......nastepnym razem po prostu sama kupię tą sól:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1. na tyle się nie znamy,żebym mogła \"trzepnąć go w tyłek\" :) po 2. sąsiadem jest ze względu na część naszego kraju,w której zamieszkujemy..możliwe jednak,że dzieli nas sporo km,więc \"trzepnięcie\" może być technicznie niemozliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie................ :P kobiety !!!!! tak obmalować wspaniałego kornika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za słodycz;-) czesc Kornik:-) widze ze znalazles chwilke zeby nas odwiedzic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje cieżko, zarabiam na chleb i piane do wanny ! a tu taaaaakie malunki w moją osobę :P ja wam jeszcze pokaże moje drogie ;) ps. urzędowa kora jest w stanie nie naruszonym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam ciezko:-) ciezko to ja pracuje:-) za dwoch robie;P a mam czas na wszystko:-) a Ty cos udajesz Korniku:-) chyba juz nas nie lubisz..;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×