Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akkaa

gej też człowiek

Polecane posty

Gość kobe_bryant_
to przesada, bo po 1 ida na to nasze pieniadze, a po 2, zaraz beda pradowac pedofile i inni .....file :P i tez bedziecie mowili - zaakceptujmy ich, bo to nie ich wina tacy sie urodzili? bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobe_bryant_
chodzi o tok myslenia - jest jakies zboczenie, cos nienormlanego i to akcepyujemy, tym tropem trzeba bedzie powoli akceptowac coraz gorsze rzeczy, bo inni tez zzaczna paradowac i mowic zeby ich zaakceptowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie zmieni Naszego( jako Naród) myslenia o Homosesualistach, mimo tego, że nie są ani zboczeńcami, osobami upośledzonymi, jesteśmy poprostu zacofani, bezmyślni. Co Nam Oni przeszkadzają? Co mnie interesuje co robia w sypialni....a poza nią, są najzwyklejszymi ludźmi , pewnie nie jeden z Nich lepszym od Nas Heteroseksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bipolarno
Masz rację, na szczęście nie każdy tak myśli, ludzie nie potrafią odróżnić dwóch pojęć, radzę poczytać więcej w encyklopedii, są zwykłymi ludźmi jak my, siostra zostanie siostrą, brat bratem, przyjaciel przyjacielem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie tepaki to tylko w polsce jeszcze wegetuja..ale spoko loko jakies 20 lat i dogonimy cywilizowane kraje pod wzgledem tolerancji. ja od siebie zycze wszystkim zeklarowanym homofobom aby urodzily im sie homoseksualne dzieci. ciekawa jestem jak wtedy beda spiewali. czy tez beda tak zioneli nienawiscia. i nie zdziwilabyms ie gdyby faktycznie mieli takie dzieci... w srtodowisku zawsze panuje rownowaga, zla energia zawsze wroci do nadawcy. zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też tak uważam
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mozna sie urodzic homoseksualnym ? bo mi sie wydaje ze to co innego kształtuje nasze preferencje.I np małe dziecko widzac i oswajajac sie z widokiem pary homoseksualnej(np dwóch pedałow), poniekat staje sie to dlaniego normalne i stad takie wynaturzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie juz spokój Gejom. Homoseksualizmem nie można się zarazić ani się nauczyć być homoseksualną osobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probówko masz
rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromca_rowerów_i_ich _części
Parady są po to by manifestować swoją odmienność a to już jest forma jakiegoś masochizmu. Co do bycia homoseksualistą to raczej jest to dziwne- zważywszy fakt iż homoseksualiści nie mogą się rozmnażać. chyba że natura coś wymyśli. Puki co potrzebna jest dziurka i pałka i to należy traktować jako wzorzec normalności , reszta to odchyły od normy. to tak jak by powiedzieć ze tort z bitą śmietana można podawać na słono. oczywiscie można mieć taki kaprys - że lubimy słoną bitą smietanę ,ale chyba taka osoba nie może traktować się jako wzorzec smaku. powinna mieć świadomość odmienności a my to tolerować. poza tym śmieszą mnie te manifestacje w mediach są lekko mówiąc infantylne. kogo obchodzą homoseksualiści chyba tylko skinheadów. bo reszta społeczeństwa dopóki się nie wpierdzielają w ich życie ma ich dosłownie w d...e czyli jest ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość was trzeba
do pieca i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze gej to tez czlowiek nigdy nie mialam nic przeciwko gejom mam nawet przyjaciela ktory nim jest i uwielbiam z nim rozmawiac w przeciwienstwie do niektorych kolezanek jest bardzo wyrozumialy nie lubie tylko ich parad i kiedy sie staraja o adopcje bo jakich to dziecko mialoby rodzicoe?wyroslo by w przekonaniu ze tak trzeba i istnieje bardzo duze prawdopodobienstwo ze tez by byl w przyszlosci gejem i osobom ktire pisza komentarze w stylu do pieca mowie stop.Wyobrazcie sobie ze wasz syn kiedys powie ze jest gejem co tez go do pieca wrzucisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a moglbys autorze
"sam jesteś obrzydliwy, każdy ma prawo do miłości" ---tak.Zgadza sie.Do MILOSCI.Przeczytaj sobie czym ona jest a pozniej sam/a ustal sobie co i jak : "...Milosc cierpliwa jest, laskawa jest. Milosc nie zazdrosci, nie szuka poklasku, nie unosi sie pycha; nie dopuszcza sie bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi sie gniewem, nie pamieta zlego; nie cieszy sie z niesprawiedliwosci, lecz wspólweseli sie z prawda. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim poklada nadzieje, wszystko przetrzyma. Milosc nigdy nie ustaje, nie jest jak proroctwa, które sie skoncza, albo jak dar jezyków, który zniknie, lub jak wiedza, której zabraknie."...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a moglbys autorze
Nie makaraa-ja sie nie zgadzam na zadne galopy lesbo/pedalskie.Powodow jest kilka.Jest to propagowanie zachowan chorych,zlych.Nikogo nie obchodzi co oni robia w lozkach a te cale "parady"sa wlasnie tym-mowieniem nam szczegolow z ich intymnosci.Lesbo/pedalskie galopy przez miasta kosztuja NASZE PIENIADZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulomiotek
kiedyś wydawało mi się, że byłem tolerancyjny i geje mnie gówno obchodziły ale to co się ku.rwa ostatnio wyrabia -> ta gejowska propaganda- przechodzi wszystko ROBACTWO SIĘ ROZPANOSZYŁO NIEMIŁOSIERNIE i jeszcze chcą wiecej a w pizdu do pieca z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to stanadrdy po i sld
wszystkie cioty powinny być zutylizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dkładnie zgadzam się , tylko ludzie nie mający najmniejszej wiedzy o Homoseksualistach, nie rozumiejący tematu , atakują Ich i wysyłają do pieca. A nie prościej wyjść z założenia, że jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia, to wogóle sie nie odzywać. Łatwiej będzie się żyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to standardy po i sld
pedał to zaraza,wynaturzenie. Nie,tylko eksterminacja tych zboków wchodzi w rachube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bipolarna masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mendolino
biopalarnia nie dziw się reakcji, co niektórych, bo to efekt agresywnego promowania i panoszenia pedalstwa, które się teraz odbywa a już szczytem wszystkiego jest chęć adopcji dzieci przez jeebanych zboczeńców a niech se ku.rwa ulepią z gówna, które wyciągają na pauce gównianą laleczkę, a nie wyciągają brudne łapska po dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem biseksualna i wcale się
nie cieszę na parady i rzekomą tolerancję. no i sami popatrzcie na swoją wiedzę. podstawowy argument to to, że WHO wykreśliło homo z listy chorób. no fajnie, tylko zapominacie dodać w jaki sposób. metodą GŁOSOWANIA. i to ma być naukowa metoda? dziękuję bardzo homo i bi nie jest normalne, tak mówią geje i lesbijki bo łatwiej niż zaakceptować, że jest się chorym czy innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwie sie i zawsze będę się dziwiła. Gej to Człowiek, jak JA czy Ty, ma ręce, nogi, głowę. Myśli, kocha, tęskni, kocha, uczy się. WIęc się dziwię i nie rozumiem braku tolerancjii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probówko to
prawda, może to być siostra, córka, przyjaciółka, wszyscy jesteśmy ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedła
Witam wszystkich homofobów. Nadal wam staje na widok gołego faceta? Przykre - chcielibyście, żeby wam gwinty pozrywać, ale bozia zabroniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto ubiera
się jak dziewczyna lub chłopak? Ręce do góry!!!!!!!!!!!!! Dam batonika za odwagę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×