Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała syrenka 58

jak usmażyc rybe by...

Polecane posty

Gość mała syrenka 58

Włanie, mam problem- chce dzis zrobic moim rodzicom super obiad. Chce uspażyc rybe- dokladnie filety z mintaja-mrozone, tak aby sie nie rozwaliła. NIe wiem co zrobic.Prosze o przepis, naprawde sprawdzony. Niestety nie działa mi piekarnik. Wiec....zostaje patelnia..maka, jajo, panierka, przyprawy.......... i..... no wlasnie.Prosze o pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała syrenka 58
help me- please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała syrenka 58
halo- naprawde nikt nie wie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdf
rozmroz rybki.. obtocz w panierce [samej mace, w mace z jajkiem, czy w bulce tertej - jak uwazasz] a zeby sie nie rozwalily koniecznie smaz na rozgrzanym oleju i przewracaj jak juz sie przysmazy.. do oleju mozesz wrzycic polowki cebuli - bedzie ladnie pachniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała syrenka 58
juz wzielam i nasmarowalam rybe w przyprawach..i obtoczylam maka- czy lepiej smazyc tylko z maka czy tylko z samymi przypraweami??????I czy bez jajka sie ryba usmazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała syrenka 58
aha i ile smazyc aby to bylo dobrze usmazone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała syrenka 58
mąka-dzieki-troche mi sie spaliły ryby ale spoko-smakowo sa dobre.Dzieki za rady wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie tez chciałam spytać o rybę-jakie przyprawy??? używam cytryny i soli,przyprawa do ryb mi nie smakuje,czym można jeszcze przyprawić? babcia mi powiedziała,żeby rybe dobrze odsączyć (w recznikach papierowych) i wtedy sie nie rozpada -rozmrażam całkowicie i \"wyciskam \" wodę ,jeszcze jeden plus to nie pryska tłuszcz,jak z takiej nie do konca rozmrożonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica1000
no właśnie ,czekam dwa lata, a tu nikt nie odpowiedział jakie przyprawy pasują do rybki :(( proszę .....o wskazówki....rybka czeka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfds5t6yuio
sol cytryna i natka pietruszki i starczy :) im wiecej przypraw dodasz tym bedzie gorsza tak wiec sol cytryna i natka i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sol. pieprz, cytryna, pietruszka, koperek, bazylia. zreszta zalezy jaka ryba, np. koperek lub bazylia swietnie ida do lososia. do takich panierowanych ryb to chyba obojetnie, bo i tak dominuje smak panierki, jesli to mozna nazwac smakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titina
przepis mojego ojca, który co jak co, ale ryby "robi" swietne: rozmrożone ryby, układa na talerzu/miseczce przekłada, je krązkami cebuli i lekko sypie majerankiem oraz soli przed smażeniem panieruje w mące z tartą bułką (ryba musi być bez cebuli i nadmiru majeranku) i wrzuca na gorący, dość głęboki tłuszcz. Jesli potrzeba dodatkowo soli lub sypie vegetą... wychodza mu świetnie rybki. A jest to opinia nie tylko domowników, ale i znajomych, którzy mieli okazję spróbować Jego ryby.. smaczengo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulinda
A ja polecam wszystkim rybe gotowaną na parze! Jest pyszna,zdrowa i mniej czasochłonna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA UZYWAM
ZIELONEJ CZUBRICY...PLUS SOK Z CYTRYNY I NA PARZE GOT...ALBO PANIERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek OCA
Zamrożone ryby ułożyć na talerzu i rozmrażać, gdy się rozmrożą pokroić cebule i przecisnąć ją przez wyciskarke do czosnku tak aby sok z cebuli pokrył całą rybę pozostałościami z wyciśniętej cebuli obłożyć, troszke wegety, soli i SOKU Z GREJFRUTA !!! tak przyprawione rybki zostawiamy na godzinkę. przed smarzeniem mieszamy łyżkę mąki z łyżką panierki i szczyptą ziół (prowansalskie, oregano...) obtaczamy rybkę i smażymy na oliwie z oliwek dość głębokiej SMACZNEGO !!! palce lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek OCA
do ryby polecam mrożone warzywa z biedronki PO GRECKU !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamph
a do rybki kielicha polecam tylko zmrozonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian 7
a przed panierka do jaka dac rbke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×