Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coz za fan

Wreszcie sie dowiedzialem

Polecane posty

Gość coz za fan

Zakochalem sie, a ona we mnie. Niestety dowiedzialem sie, ze ona nie jest dziewica, ja jestem prawiczkiem. I to mnie ruszylo. Teoretycznie mi to nie przeszkadza, ale jestem zawiedziony, chcialbym sie tylko dowiedziec z iloma facetami ona spala, czy uprawiala seks bez prezerwatywy, bo to jest dla mnie wazne. Moze lepiej sie nie pytac o takie rzeczy? Bo jeszcze sie zalamie, jakby mi powiedziala, prawde, ze spala z np 5 facetami i oni uprawiali seks bez prezerwatywy. W sumie chcialbym sie dowiedziec tylko kiedy byl jej pierwszy raz a kiedy ostatni i ile razy ona sypiala z nimi. Moze za duzo chce wiedziec? Mam zostawic tak jak jest? Dla mnie sex nie moze istniec bez milosci. Czyt. dalej znaczy sie ona kochala tamtych facetow, a skoro ja jestem nastepnym to czy ona wie co to jest milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpuść sobie ten temat. Wiesz że nie jest dziewicą i niech to ci wystarczy. Nie wnikaj w szczegóły bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. Albo pogódź się z tym że nie będziesz pierwszy albo rozejrzyj się za kimś innym ale nie staraj się za wszelką cenę dowiedzieć wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego oczy nie widza tego sercu nie zal po co ci ta informacja? bedziesz o tym myslal ona zle sie poczuje ze myslisz o niej jak o dziwce i zwiazek sie rozpadnie zostaw to tak jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz za fan
musze przyznac ze obciag z polykime to robi pierwszorzednie .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed
Pacan jesteś niech ci ona pokaże jak to się robi.Zobaczysz jaka jazda będzie.Uuuuuuuu będziesz miał niezły odlot.Po huj ty masz się męczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz za fan
no własnie wczoraj robiła mi gałe było super widac ze nie pierwszy raz miala to w buzi . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed
kobiecie też trzeba dać możliwość wykazania się.Zgroza jak kobitka w wyrku jak kłoda leży i tylko jęczy sznela sznela czy jakoś tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×