Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

NIE GOLCIE NÓG MASZYNKA!!!moja historia...

Polecane posty

blablabla..mowie nie golcie,bo na serio odrastaja grubsze,blebsze,czarniejsze,sztywniejsze wlsoy...u mnie skonczyl sie tym...ze mama przez 2 godizny depilwala mi nogi,a ja cierpialam z bolu;/ bez kitu....w zyciu takiego bolu nie rpzezylam....mialam tak gleboko wlosy,i grube,ze to byla udreka.... a i tak nie wydepilowalam calych nog... najgorzej jej w okolicach bikini....mam wielkie,czarne,sztywne wlosy..i na dodatek mase pryszczy-pewnie od wrastajacych wlosow;/ jestem zalamana.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____________________
groosia - mam to samo po depilatorze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem..albo depilowac,albo tymi kremami;/ to co,mowisz ze po depilatorze takie same ci odrastaja jak po maszynce???o kurcze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsjfi
wiec czym?........ krem tylko zostaje?.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki pluszaczek
proponuje wosk boli ale jest skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------32
po wsoku...włosy też wrastają tak jak po depilatorze..przeciez to tak samo działa jak depilator wyrywa z cebulkami.... i pozniej sie robi zapalenie mieszków włosowych (pryszcze:o) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki pluszaczek
niekoniecznie. A wydaje mi się, że to jak dotąd najlepsza metoda włosy długo nie odrastają i są słabsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruet
To czym najlepiej golić w takim razie..? :( Ja też jestem załamana..ehh..że nie wymyślą raz na całe życie jakiegoś zabiegu, zeby te włosy nie odrosły więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------32
no mówie Ci, że wrastają... przecież sama mimo tego stosuje plastry z woskiem...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej laserem
a na całe życie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki pluszaczek
ja chodzę do kosmetyczki na wosk owszem czasem wrastają ale nie ąz tak bardzo a na dłużej jest spokój lepsze to niż gąszcz na nogach nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Ty dziewczyno pitolisz
ścinasz włos w jego najgrubszej części, stąd wrażenie, że odrastają grubsze. :O Od obcinania włosy też szybciej nie rosną, ale wydają się bardziej gęste, bo są zadbane - ta sama zasada. A już hasło "moja historia" ad golenia nóg to totalny debilizm. :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie prawda z tym laserem -ze niby usuwa do konca zycia... najpierw kilka/nascie kosztownych zabiegow (?) a potem co rok-dwa trzeba powtarzac! niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po depilatorze
elektrycznym tak nie ma i nie piszcie glupot!! Gole nogi depilatorem elektrycznym od pol roku i mam porowanie!! teraz mam bardzo cieniutki, delikatne i slabe wloski, ktore dlugo nie odrastaja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam depilator z dwoma koncuwkami jedna depiluje druga goli ta co goli jest swietna w okolicsach bikini włosy odrastaja dosc wolno i niema tyh czerwonych krostek bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do blondynka15
KOŃCÓWKAMI, nie dziwię się, że jesteś blondynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lwanise lsyszlama..ponoic mniej boli i jest skuteczna i tania,domowa metoda...... a co do tematu ...nazwalam ten topik \"moja historia\" ironicznie do tych wsyztkich topikow ktore robia afere z byle czego;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1..1.111.
" jedwabiście miękka " tak pisze na opakowaniu :) nigdy nie wierzę w te opisy, ale w tym przypadku to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 23
ja gole się wszędzie maszynką od conajmniej 5 lat i odrastają mi mocniejsze to fakt...ale nie co raz mocniejsze:o nadal też odrastają jasne....wiec nie jest to regułą. NIE GOLCIE NÓG MASZYNKA!!! >>>co to ma być za idiotyczne nawoływanie. widocznie masz nadmierne owłosienie lub problemy ze skórą stąd atkie skutki. normalne kobiety golą się całe życie w ten spoóśb i nic im nie jest wiec nie pierdol głupot:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
to tylko propozycja z wlasnego doswiadczenia skazana bylam na zabiegi tak zwanego cieplego wosku (wosk grzany byl do temp 40 stopni i smarowano mi nogi taka terapia) na nogach - tak az do pachwiny - mialam te zabiegi dosyc czesto chyba ze 2 razy w tygodniu - tak czesto ze wloski na nogach nie mialy czasu odrosnac - pozniej przez lata nie mialam ani jednego klaczka jak mowie mlodym dziewczynom ze golenie wlosow maszynka jest fatalne bo odrastaja grubsze i szybciej (to jak z broda meska) to nie wierza - mnie sie wydaje ze tylko depilacja woskiem na goraco ci pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jak sie szybko pisze na klawiaturze to tak jest wiedziałam ze sie ktos przyczepi juz tacy sa ludzie;/ a mi niezalezy na opini innych wiec poprostu niechciałam juz tego poprawiac... ale no cóż zawsze znajdzie sie taki ktos kto zamiast pomagać udaje poloniste;/ wkurza mnie takie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja golę i będę golić. wprawdzie nie mam grubych, ciemnych włosków tylko jasne i dość cienkie, ale jest ich dużo. zawsze było ich dużo, ale żeby od golenia zaczęły się robić grubsze czy ciemniejsze to nie. nic z tych rzeczy. depilator miałam i z ulgą sie z tym narzędziem tortur pożegnałam. wosk odpada, bo w zyciu nie miałam gładkich nóg po tym, po prostu włski rosną każdy w innym tempie i gładkość trzymałasię moze przez dwa-trzy dni - potem juz niektóre zaczynały odrastac. poza tym, czekanie az włsoki osiagną odp. długosć do wosku jest koszmarne :o krem depilacyjny odpaa z powodów finansowych - zbańczyłabym na tym sposobie depilacji, wiec droga eliminacji pozostaje golenie - raz, dwa w waniie czy pod prysznicem i nogi gładkie :) żadnna inna metoda do tej pory przez mnie stosowana nie wygrała z goleniem. a lesr to już w ogóle odpada, bo tego typu metody nie sa niestety dla blondynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×