Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psiorka

Kto ma psa niech wejdzie

Polecane posty

Gość psiorka

mam psa ktory ma dluga siersc i niestety na zime ja traci strasznie sie leni jak czesto czeszecie wasze psy i czy sa moze jakies srodki zeby zlagodzic to lenienie sie hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 191
psiorko nic na to nie poradzisz to tak musi byc mam ten sam problem czesze go co dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poddałam sie , nie wyczesuje bo jak przyjde do domu to i tak siercha leci :[ poprostu nie wpuszczam psa na dywany ;) tak jak i przy cieczce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam przygarniętą 3 tygodnie temu ze schroniska biszkoptową sunię... Linieje....aż miło..:).W ramach resocjalizacji jest wpuszczana WSZęDZIE . No cóż.... Na sofę rzuciłam tylko starą, bawełniana narzutę, która trzepię i piorę co jakiś czas. Miłość nie wybiera...Na początku myslałam, że tak koszmarnie linieje ze stresu. Czy to mozliwe? Teraz jakby troszkę mniej, ale i tak zamiatam...i zamiatam....i zamiatam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mam psa - amstaffkę - krótka sierść, ale wyłazi jak każda inna i w dodatku wbija sie w dywany i narzuty, bo dziewczynka śpi na kanapie. Polecam biotynę w tabletkach (firma obojętnie jaka, kupicie u weterynarza lub w zoologicznym) rewelacyjnie działa na psią sierść i efekty są szybko widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaga regularne podawanie siemienia lnianego do jedzenia pieska. Ale czy na kazdego psa zadziala, tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sierść oprócz biotyny dobre jest też siemię lniane- dodawajcie zmielone albo nie zmielone ziarna do psiego jedzenia. Częste czesanie też trochę pomoże, ale linienie jest całkowicie naturalnym i potrzebnym procesem, więc trzeba się z nim pogodzic, bo przeciez nie zatrzymamy go, nie zlikwidujemy. Życzę cierpliwości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorka
a ile kosztuje ta biotyna? i naprawde mniej sie pies leni po tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorzy biora szczaotke
na spacer i tam czaesza, ja zapominam Mam biale kafle w lazience,i kuchni a pies jest czarny,znajoma ma ciemne kafle i boialego psa - no pech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkaaa
cześć a ja mam przygarniętego prawie ślepego psiaka i dla niego w całym mieszkaniu położyliśmy terekotę i teraz nie ma zakazów dywanowych a podłoga ma kolor jego sierści ,teraz kupiliśmy drugie mieszkanie i prawie powtarzamy ten patent zero dywanów w które wsiąkają również psie smrodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrym dodatkiem do gotowanego żarełka , jest, poprawiająca stan futerka oliwa z oliwek - 2-3 łyżki do miski na wierzch ryżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkaaa
a może jak by polewac oliwą również suchą karmę ja dawałam swojemu psiakowi różniste witaminki na sierść ale gadzina wyczuje i nawet do pyska nie weżmie a ciągle utykać prochy w kiełbasę to nie est wyjście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkaaa
polałam oliwą karmę i pochłonął zakupiłam również siemię lniane będę praktykować bardziej kochanego potwora niż moje stworzonko to zapewne nie ma przygarnęliśmy go osiem lat temu był szczeniakiem wypłoszonym chyba po wystrzałach sylwestrowych teraz w okresie świątecznym zażywa relanium ma jaskre jak u ludzi i to jest najkochańszy pies przyjaciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam w domu 2 psiaczki
;) i duzo sprzatania ;) siedza na fotelach i kanapach:D rzadza w domu sa kochane czyste , zadbane i mam duzo siersci w domu:P ale przyzwyczilam sie do tego i goscie rowniez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkaaa
o tak również i moi goście wiedzą że do mnie tylko w jasnych ubrankach pies jest kawowy 16 lat miałam czarnego więc było pdwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienkan
Cześć, na linienie pomaga regulatrne wyczesywanie, najlepiej przy codziennym spacerze. W ten sposób usuwasz martwe włosy i sierść staje sie zdrowsza o lepszym blasku. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkaaa
ja mam wrażenie że wraz z częstotliwością czesania wzrasta ilość sierści na mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda28w
Ja mam dobermana i tez sie leni , ale juz sie przyzwyczailam bo mam go 5 lat:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollajlalala
a ja chcialabym miec doga niemieckiego tylko nie mam tyle kasy na szczeniaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!...razem z nowym psem u boku :D Super żywiołowa , młoda, wesoła labradorka oddana do schroniska miesiąc temu z powodu alergii dziecka ! Ollajlalala - śledź allegro i strony schronisk - tam często za symboliczną złotówkę pojawiają się psiaki do adopcji. Również rasowe - a piękną zachudzoną dożycę widziałam ostatnio na allegro właśnie - żeby wykarmić szczeniaki jadła gazety!!! Opis bardzo dramatyczny był i sunia cudem uratowana od śmierci głodowej.... Naprawdę zachęcam do odwiedzenia schroniska - zyskacie przewdzięcznego przyjaciela .... A leżą właśnie obydwie przy mnie ....ta o większym stażu (miesięcznym) warczy ostrzegawczo na młodą.... :) Ale myślę, że na pierwszymwspólnym spacerze się pogodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owczarkowa
A ja mam owczarka niemieckiego- lnieje tylko 2 razy w roku od stycznia do czerwca a potem 2 raz od lipca do grudnia---kalków pełno!! specjalnie odkurzacz mocniejszy kupiłam! Ale moj TZ wkurza sie niesamowicie gdy patrzy na swoje ubrania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam psy
Zawsze w moim domu były psy.Teraz mam 13 letniego teriera i 2 letnia suczkę nowofunlanda.Roboty przy nich dużo a właściwie przez nich.Sunia teraz gubi sierść więc można sobie wyobrazić co sie dzieje.Ale jest taka kochana,że cierpliwie sprzątam.Kocham bardzo psy za ich oddanie i bezwarunkową miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szantrapo...mam trzy! W trosce o dobro tej trójki nie mogę już przygarniać następnych...psy kosztują... Dlaczego nie możesz go mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mam juz jednego, mieszkam w bloku z dwoma bym sobie rady nie dała. A tak bym chciała, zeby trafił do dobrego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×