Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psiorka

Kto ma psa niech wejdzie

Polecane posty

Gość Oratoruium
piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny...ale z żalem muszę odmówić :( Poza tym mam już jednego psa - kierownika podwórka - niechybnie żarł by się z Abrachamem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lliiilllu
mojemu psu na nadmiernie wypadajaca sierść pomagał tran w kapsułkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna ta bokserka, i ona bez problemu znajdzie dom, ludzie dużo chętniej biora szczeniaki, chociaz ja wziełam dorosłego i wcale nie żałuję. wręcz przeciwnie, w życiu bym nie miała tak dobrze ułożonego psa, zepsułabym i tyle, nie mowiąc o pracy przy wychowaniu szczeniaka, i jego nmaturalnej skłonnosci go gryzienia wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llliluuu
Ja także wzięłam dorosłego juz psa i nie było problemu typu pogryzione buty..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 6 miesieczna amstafke i jest bardzo kochana , zaro agresji do wszystkich leci ludzi psow i wita sie z nimi, a ludzie mowia ze to mordercy mam jeszcze 2 koty ktore przyjely ja bardzo cieplo a i ona tez zyje z nimi w doskonalej komitywie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elam
^ miesięcy to dzieciak, porozmawiamy jak będzie miała około 2 lat. moze naturalnie dalej nie wykazywac agresji, ale moze juz wtedy zdąży pozagryzac koty. Jeszcze nie czas na pisanie laurek dla jej charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moj drugi pies tej rasy charakter ten sam a moze i lepszy wiec nie sadze zeby cos sie jej w glowie poprzewracalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzurrr
miejmy nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzę gospodarstwo agroturystyczne. Mam dużo zwierzaków. Do wyczesywania używam szczotki Brashka. Nie jest może najtańsza, ale sprawdza się w praktyce, włosy nie zostają w szczotce. Nie ma rwania włosów. Ostrze dość nietypowe, a sama szczotka bardzo lekka. Czuć, co robisz. Jestem zadowolony. A i jeszcze ostrze długowieczne. Sprawdziłem to już samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×