Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ghjlh

kozuszki

Polecane posty

Gość ghjlh

duzo teraz w sklepach sztucznych kozuszkow.i to jest ok. tylko wszystkie obszyte sa sztuczynm futerkiem a ono juznie jest takie ok.sztuczne zawsze bedzie sztuczne-jakies takie ..tandetne? a Wy co o tym sadzicie?kupowac i nie przejmowac sie? czy dla Was tez to wyglada kulawo? w Promodzie widzialam ladny,tylko to futerko:o uprzedzam ze naturalnego nie kupie:w gory(gdzie taniej)daleko,a w pobliskich sklepach ceny kosmiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy tym balsamem mozna
a co jest lepsze sztuczne futerko czy sztuczny kozuszek? i jakie są ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjlh
zalezy gdzie kupujesz... ja jednak kupilam ten w promodzie-kosztowal 400 zl ,i zadna rewelacja...zywczajny,na kolki,raczej krotki.pewnie w "normalnych "sklepach nawet za 100 zl cos bys wynalazla:):) futerko zas widzialam w reserved za ok 240 zl,juz nie pamietam-brazowe byly i granatowe.tez krotkie bo ja takie wole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjlh
a co lepsze?nie wiem....ja pod jedno i drugie zakladam zima top i nie marzne-taki ze mnie typ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
To niesamowite, że teraz kilka lat później znowu modne są kożuszki i futrzane dodatki, czapki, całe futra kurtki skórzane z takimi dodatkami. Niestety większość modeli w sieciowych sklepach jest albo źle uszyta (dziwna rozmiarów ka) albo wątpliwej jakości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×