Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ange17

APEL DO WSZYSTKICH KTóRZY TU PISZą, TERAZ.

Polecane posty

Prawie codziennie wchodzę na kafeterie żeby napisać coś lub odpisać częściej odpisać bo nie których ludzi mi na prawdę żal. Nie mogę jednej rzeczy znieść, czy Was to nie razi jak niektórzy ludzie wulgarnie odpisują na czyjeś wołanie o pomoc, wsparcie. Ktoś prosi o pomoc a dostaje w zamian nic innego niż :SPADAJ:, :ALE CIE POGIĘŁO: :ALE MASZ GŁUPI PROBLEM :albo jeszcze gorzej. DA NIEKTÓRYCH Z WAS JAKIS PROBLEM MOŻE BYC GŁUPI ALE DLA OSOBY KTÓRA TUTAJ WCHODZI I CHCE SIE WYŻALIĆ TEN PROBLEM O KTÓRYM PISZE MOZE NA PRAWDE JEST DLA NIEJ PROBLEMEM I OCZEKUJE POCIESZENIA. SKAD TYLE W LUDZIACH ZAWISCI? AGRESJI SŁOWNEJ. Chciałabym zaapelować do Was żebyście byli życzliwsi, nie wiem czy miło by wam (niektórym) było gdybyście prosząc o pomoc dostawali w odpowiedzi wyzwiska. Proszę Was abyście nie używali wulgaryzmów, wyzwisk, nie które osoby są poprostu wrażliwe i mogą stać się jeszcze bardziej zdołowane czytając że jego czy jej problem to głupota i że wogóle jest głupia. Proszę też żeby w miarę możliwości nikt nie wychodził stąd z 0 wynikiem odpowiedzi. Na pewno teraz posypią się słowa krytyki pod moim adresem bo nie którym na prawdę brak ogłady i szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co na uczuciowym ci nie wyszło
? wynoch stąd też matolico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałaś....
.... a teraz udaj się w półprzysiadach w kierunku bliżej nam nie znanym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idż przez zboże siostro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfhsdghsdf
APELOWAĆ to możesz sobie w domu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale bym Cię mała zerżnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za fra...
widze że się nie pomyliłaś same prostaki wskoczyły i prostackie wypowiedzi się pojawił no panowie gratulacje ale jakby na to nie patrzeć ma racje apel a wy tu swoją słome z butów wyrzucacie bracia !!!!! jak wam sie nudzi to sami idzcie w zboże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wynoś się stąd
póki jeszcze nie przegrałąś życia i po jaką cholerę dublujesz topik? zaśmiecaczom mówimy WON!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cie popieram, i podpisuje sie pod apelem rekami i nogami . tylko patrzac na powyzsze wypowiedzi watpie czy to cos da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki jest dzisiejszy swiat. i w realu znajdziesz dupkow i tutaj tez.nie zmienisz swiata jednym "apelem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×