Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miiriii

Czy ktos zna skuteczny preparat na cellulit?

Polecane posty

Używałam już bez efektów: Loreal Tołpa Lirene Dermedic Vichy Shisheido Eveline ROC Eris vitacell-plastry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na cellulit nic nie ma
to jest genetyczne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej pomaga ruszenie dups
ka sprzed komputera:o I przestyań żreć gwówna, rzeżuć się na wyłącznie gotowane jedzenie, ciemne, pełnoziarnieste pieczywo i duuuuzo warzyw. Ogranicz nawet owoce, zwłaszcza słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oprocz wyzej wymienionych kosmwtykow zajmujesz sie jakims sportem i przeszlas na odpowiednia dla Twojego problemu diete, no i nie zamominaj o masazach, o kapieli z szorstka rekawica itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra
a jaka jest odpowiednia do tego problemu dieta?? zero slodyczy, same warzywa itd? to chyba niewykonalne dla studentki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz jak mocny masz celulit? widac go dopiero po nacisnieciu skóry czy również jak stoisz? no i czy masz nadwag?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj sobie na necie o tej diecie.ja tez mam ten sam problem co Ty .jesli chodzi op mnie to nie mam nadwagi i widoczny jest po nacisnieciu skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra
ja nadwagi nie mam, ale nie jestem szkieletem, jakbym chciala to moglabym schudnac. celulit widac jak napne mesnie posladkow albo scisne skore. :O mam w tym miejscu jeszcze rozstepy i wyglada to fatalnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra
jakbym chciala to moglabym schudnac. w tym ze sensie ze jeszcze mam z czego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli drugi stopien , po sobie wiem ze najwazniesz sport- kosmetyk owszem pomoze ale tylko jak uprawia sie jakas formęr ruchu. Spróbuj yves rocher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra
wlasnie w ty sek ze ja nie mam czasu za bardzo na sport:O ostanio uprawiam jedynie bieg na uczelnie i ewentualnie do biblioteki. no i mam basen ale tylko raz w tygodniu, z dieta tez moze byc ciezko, bo jem porpstu to co jest aktualnie w domu:) dlatego zalezy mi chociaz na jakims dobrym preparacie do wklepania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie masz czasu......
, co jest tylko wymówką, bo w weekend zawsze czas znajdziesz, albo po 17 po zajęciach...., to daruj sobie wklepywanie. Ja też jestem studentką i to studiów dziennych na jednym z najbardziej czasochłonnych kierunków i mam czas na sport i jem tylko i wyłącznie pełnoziarnisty chleb, zdrowe rzeczy, nie jem słodyczy i... i tak mam cellulit:p Też bardzo lekki i widoczny dopiero po ściśnięciu skóry. Ale jestem chuda jak patyk, nie mam już z czego chudnąć. Mi to nie przeszkadza, moijemu chłopakowi tym bardziej. Ale czas zawsze da się znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra
ja tez mam studia dzienne i tez jeden z bardziej czaschlonnych kierunkow:) w weekend faktycznie moge troche czasu przeznaczyc na sport...chociaz wole sie wyspac:P ale coz trzeba sie bedzie zmobilizowac do godzinki ruchu chociaz:)jeszcze basen i moze cos sie zmieni;) chleb na szczescie juz zostal wylkuczony z mojej diety bo w domu nigdy go nie ma:P tylko te slodycze....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez studentka:)I tez bardzo czasochlonnego kierunku bo cale dnie spedzam na wydziale a w domu tez najczesciej zakuwam az do pojscia spac:( Ale wiesz co? Ta dieta jest jak najbardziej wykonalna:) Musialam sie na nia przerzucic z innych wzgledow (z powodu samego cellulitu pewnie bym nie wytrzymala:) ), nawet nie spodziewalam sie ze w jakimkolwiek stopniu wplynie na cellulit. Nie zniknal ale sie zmniejszyl:) Wszystko co da sie ugotowac jem ugotowane. Zero slodyczy, zero smazonego, zero smieciowego zarcia. Czasami kiedy wiem ze w danym dniu nie bede miala czasu zrobic nic do jedzenia gotuje sobie dzien wczesniej zupe (woda+ piers z kurczaka+ warzywa z mrozonki). Mam tylko jeden problem - nie mam zadnego pomyslu co brac ze soba na zajecia, kiedy wiem ze przez caly dzien nie bedzie nawet jednego okienka zeby wpasc do domu:( Bo nie moge surowych warzyw ani owocow, no ale moze z czasem cos wymysle... Na razie zmuszona jestem zapelniac w takich sytuacjach brzuch woda:) Nie uprawiam zadnego sportu (niestety) ale dzieki tej diecie cellulit i tak sie zmniejszyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra
na pewno postaram sie ograniczyc slodycze i "smieciowe jedzenie":) zazwyczaj na szybko wrzucam jakies pierogi na patelnie, albo sosik ze sloika z ryzem czy makaronem. no ale zdaje sie sobie sprawe ze to nie jest najlepsze wyjscie;) te zupy z mrozonki tez chyba nie sa pracochlonne;) i pewnie cos z wagi mozna spasc przy takiej diecie a naprawde bym sie nie obrazila gdyby tak sie stalo:) tak wiec w sobote godzina ruchu i oggraniczam "smieciowe zarcie":D ale chyba nie zaszkodzi wklepac cos w pupe co wspomoze moja walke??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta zupa z mrozonki to cos w sam raz dla takich talentow kulinarnych jak ja;) Wrzucasz do wody ta piers z kurczaka, solisz, od momentu zagotowania sie wody gotujesz 20 min. Po tych 20 minutach dosypujesz pol opakowania tej mrozonki, czekasz az znowu zacznie sie gotowac i od tego momentu jeszcze 15 minut. Ja dosypuje na potege ziola prowansalskie, mozna kombinowac z czyms innym:) No i masz obiad na 2 dni:) Rzeczywiscie sie chudnie (no nie oszukujmy sie cieniutka ta zupka), z czego akurat nie jestem specjalnie zadowolona bo lubie swoja figure, ale ubrania w ktorych chodzilam do tej pory zaczynaja powoli zle wygladac na mnie:( A, jak to studentka, nie stac mnie na wymiane calej szafy:( No ale coz, przynajmniej ten cholerny cellulit znika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jestem szczupla, cwicze 4x w tygodniu i jem duzo warzyw i tylko pelnoziarniste pieczywo. I nadal mam cellulit :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miiriii - to podobno moze byc zwiazane z zaburzona gospodarka hormonalna. Ale w takim wypadku nie wiem co by moglo pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi juz tez skonczyly sie pomysly - ale z ta aburzona gospodarka hormonalna to moze tak byc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonik19300
a ja kupilam na internecie guam..takie zielone blotko...efekty super i nozki takie zgrabniutkie,szczegolnie uda i pupa....jestem bardzo zadowolona:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonik19300
stosowalam to przez miesiac..najpierw trzy dni z rzedu,potem 3 dni przerwy,dwa dni zawijania z guamem,potem dzien przerwy...potem dzien z guam..potem kilka dni przerwy i tak sobie caly miesiac kombinowalam....a teraz dwa razy w miesiacu tak dla samopoczucia....:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonik19300
kupilam przez internet,lacosta... jest bardzo wydajny i naprawde dziala cuda....jesli przeprowadzisz cala kuracje.Robisz peeling,potem nakladasz guam i owijasz sie folia na 45 minut...ja czasem na dluzej bo ogladalm sobie filmy na dvd..tak wiec zdarzalo sie nawet na 2 godzinki:)))oczywiscie seidzisz pod kocykiem aby bylo cieplutko,zrob sobie herbatke imbirowa...ona wspaniale cie wypoci...a potem sciagasz folie i chlodny prysznic i do lozeczka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonik19300
aha,placilam 50 dolarow za pol kilograma,ja nie mieszkam w Polsce...ale wydaje mie sie ze ten sam secyfik mozna kupic na allegro.... Wolalam kupic cale pudelko,bo tutaj zabieg guam w gabinecie kosztuje ok 100 dol,wiec ja moge sobie takich zabiegow zrobic kilkanascie z tego pudeleczka.....a kosmetyczka dolacza tylko masaz drenujacy po zabiegu i specjalny zel antycell na koniec.....to mozna wykonac rowniez samemu....wmasowujac zel po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziaja jest super
okosztuje jedyne 10 zl :p Starcza na dluzo, a regularnie stosowana pomaga :) oczywiscie jakos dodatek do cwiczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×