Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cat de Luxe

rybaczki jeansowe-gdzie kupic?

Polecane posty

Gość Cat de Luxe

widzialyscie gdzies dziewczyny fajne rybaczki z ciemnego jeansu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mozesz miec problem ze znalezieniem bo juz wisza ciuchy w sklepach na jesien/zime ja ostatnio (we wrzesniu) widzialam rybaczki w Zarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cat de Luxe
rybaczki na zime jak najbardziej wlasnie do kozaczkow z allegro nie chce, myslalam ze moze widziałyscie cos ciekawego w sklepach musze sama wyruszyc na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
ja kupiłam w h&m w lecie ale ostatnio jeszcze w jakims je widziałam więc może u Ciebie też są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka...
Czesc dziewczyny. Nie wiecie gdzie można kupic jakies jednolite jeansowe rybaczki? Takie żeby ich długośc nie przekraczała kolana(żeby sięgała maksymalnie dołu kolana). Koloru jasnego niebieskiego.Podajcie sklepy,strony internetowe, wszystko.Mój rozmiar to S. Mieszkam we Wrocławiu. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem,,,,,,,,,,,
truskawka a jak zes wytrzasnela ten topik z 2006 roku ,rany boskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka...
Dobra. Moja sprawa. Jezu ja już sobie ciebie wyobrażam.Brzydula, jedna bluzka w szafie, 2 pary skarpetek i do tego zero pojęcia o modzie. ŻAŁOSNE !!! Wez sie schowaj.Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to siedż cicho i się nie odzywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka...
Religijna się znalazła. Jak taka religijna to idż do kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka..
A po za tym pytam się tych NORMALNYCH umysłowo. Nie tych normalnych inaczej. Tak dla twojej wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selahsue
Zapraszam do kupna okrągłych, drewnianych, ręcznie malowanych kolczyków. Idealnie wpasowują się w trend hippie. Jedynie 10 zł + przesyłka, drewniane korale gratis. http://moda.allegro.pl/kolczyki-drewniane-rec znie-malowane-korale-gratis-i2308518982.html Styl Orientalny: Czerwona sukienka/tunika ręcznie wyszywana delikatnymi koralikami. Do zamówienia gratis dołączam bransoletkę w orientalnym stylu. Jedynie 20 zł + przesyłka! http://moda.allegro.pl/sukienka-tunika-w-orie ntalnym-stylu-bransoletka-i2308519017.html Styl Vintage: Szara, plisowana spódnica, czarna, pikowana kopertówka w stylu Chanel i apaszka tonacji brązów, różu i bordo. Jedynie 30 zł + przesyłka! http://allegro.pl/zestaw-vintage-spodnica-r-s -kopertowka-i-apaszka-i2308519052.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×