Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martisha**

CO MOGE ZROBIC Z ZOLTEGO SERA?

Polecane posty

Gość Martisha**

mam duzo zoltego sera, jakie danie, wypiek polecicie z serem w rlo glownej? nie chodzi mi o spagettii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokroj ser na grube plastry (ok 1 cm),zanurz w jajku, nastepnie otocz bułka tarta i smaz na tluszczu.jak serek ladnie sie zrumieni to znak ze gotowe.najlepiej podawac z frytkami i surowka.smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pod kocykiem
MOżesz zrobić zapieknaki na chlebie albo bułce. Dokup pieczarek i będzie super... albo zapiekankę serowo-ziemniaczaną. z sera zrób sos (z dodatkiem mleka, albo jogurtu albo smietany), polej obgotowane wcześniej ziemniak i do piekarnika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotlety panierowane a la schabowy - kroisz ser na plastry grub. ok. 1,5 cm. Obtaczasz jajko- bułka tarta, rzucasz na rozgrzane masło, obrumieniasz z dwóch stron. Powstaje rumiana skorupka a ser w środku zaczyna się rozpływać. Nie smaż za długo - ma być miękawy - taki jest najlepszy. Do tego jakaś surówa, czerwone wytrawne...Pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bardzo lubie ser zolty w zupach np w rosole.pod wplywem goracej temperatury serek sie rozpuszcza i fajnie ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
dzieki dziewczyny:) cos wyprobuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywoscie polecam koreczki z sera zoltego (np malenka kosteczka sera zoltego, mandarynka i orzech wloski.zamiast mandarynki moze byc sliwka kalifornijska) ser zolty to rowniez swietny dodatek do salatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo-to mój przepis na serkową roladkę:-) 30dag sera żółtego 25 dag pieczarek 2 jaja ugotowane na twardo serek topiony(ostry) ogórek konserwowy lub kiszony papryka sproszkowana natka pietruszki sół i pieprz do smaku pieczarki pokroić i podsmażyć na tłuszczu,dodac do nich topiony serek,podgrzać na małym ogniu, dodać pokrojone jaja, ogórka, posiekaną natkę pietruszki i doprawić do smaku wg uznania. do gorącej wody zestawionej z ognia włożyć na kilka minut żółty ser, po tym czasie ser wyjąć, rozwałkowac na prostokątny placek,posmarowac farszem, zrolować, owinąć w folię aluminiową i włożyć do lodówki na około 2h. polecam-naprawdę smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot trzpiot
ser a`la kotlet schabowy :)) mnam .. to przysmak Bułgarów :)) podaję go z sosem barbecui < helmanz> albo sosem slodko -kwasnym firmy wifon :))polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×