Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

zwariuje Pomocy

Polecane posty

bralam miesiąc tabsy i w czasie przerwy 7 dniowej się kochalam podczas okresu -czy moze byc ciąża skoro nie wzięlam następnej tabletki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnawiam odnawiam .....nie jem ,nie robie nic na studia Boje sie... bo moze aby dzialaly w tej przerwie to trzeba zaczac je brac w 2 miesiącu ??? ja bralam 1 miesiac potem byla 7 dni przerwa - i podczas okresu kochalam sie i potem juz po tej przeriw sie nie kochalam ale nastepne opakowanie nie zaczelam ..... heeeeeeeeelp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfcafsafwe
Jestes w ciąży jak nic, poczytaj ulotkę i o tym w necie, w przerwie sie kochac?? i do tego ten okres, podejrzana sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
ja tez sie kochallam w przerwie i mysle ze nie ma obaw do paniki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno problemo zmartwiona
Dziewczyny chcialam sie Was zapytac i licze ze odpowiecie. Kochalam sie z chlopakiem w dni plodne i w trakcie jak i po z prezerwatywa wszystko bylo ok, bo sprawdzalismy. Tylko zastanawia mnie jedno: zanim sie kochalismy to On mial majtki i dotykal swoim czlonkiem w okolicach warg sromowych,ale tak ze nie trafial na wejscie do pochwy, nie mial w tedy wytrusku. Bardzo sie boje i teraz jeszcze zostal mi tydzien do okresu ,ktory mam nadzieje ,ze dostane. Prosze pomozcie, odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×