Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arenita

koniec chce faceta!

Polecane posty

stańczyk---> Nie mysle. Wcale Cie nie posadzam o zmyslanie... Ja tez pisze prawde. Tylko, ze sie az tak tymi typerelami nie przejmuje ;) Dzieci w Somalii glodne sa a ja mam o pryszczach myslec? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej stanczyk nie ma idealow chociaz czyste paznokcie to chyba nie jest zbyt duze wymaganie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli spelniasz wszystkie wymogi stawiane przez wiekszosc kobiet. przyslowie znane i oklepane ale taka jest prawda facet musi byc tylko troche ladniejszy od diabla albo kazda potwora znajdzie swojego amatora wzrost ja ze swoimi 160cm sie nie madrze, chyba ze lubisz wyzsze dziewczyny i tu cie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk---> JA tez wiele rzeczy wyczytalam w internecie, zwlaszcza tu na kafe :P No paznokcie to dla wlasnego dobra moglby czyscic ;) Gladka cera...?? Jak pupcia niemowlaka? E tam! :P Sama nie mam gladkiej :P A zeby wcale nie musza byc biale i proste ala Tom Cruise :D Wrecz przeciwnie! Byleby czyste byly... To samo tyczy sie ewentualnych doznan wechowych - tak wiec intensywny smrod odpada :P I zdziwie Cie, bo wole niskich ;) A na buty to juz naopewno nie zwracam uwagi! Sama tez nie pastuje :P Ale meczace jest ciagle narzekanie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calamity przyznasz ze u stanczyka nie chodzi o wyglad tylko o psyche i kompleksy ale z drugiej strony kazdy je ma jak nie wyglad to charakterek;) ramirez przestraszyles sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arenita, Nie przestraszyłem, tylko kolega u mnie był i nie miałem jak pisać:P, tylko wyszedł na chwile i zaraz wróci:D Ale napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche napisalam jestem skorpionica ze 100% wadami i zaletami tego znaku teraz mam ciemne wlosy ale na ogol odcienie rudych, brazowe oczy, piegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dzieckiem wyrobic sie przed 30-tka calamity przynajmniej zdradz ile masz lat i jakie woj ja tu nowa i jeszcze was nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanczyk i jak ci sie podobalo pewnie nie specjalnie bo starowka byla rozkopana a ty skad i wiek bo wiesz w moim wieku to skleroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Zoo we Wroclawiu tez nieciekawie :O Przerazajacy jest widok tygrysa syberyjskiego w tej malej klatce :( Pamietam to i nigdy nie zapomne... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie uwazam sie za ładną. Ale jestem tu szczera. Nie mam powodu by kłamać, bo co mi zalezy? :) 22 lata, mieszkam pod Wawą Chudzina, 165cm, blondyna- do tego lekko rozjaśniona, cere mam taką sobie, ale za to proste, białe zęby :D Super mądra tez nie jestem, ale staram sie jak moge uzupełniać wiedzę, mimo że jestem leniuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania napewno nie jest z toba tak zle kazdy ma w sobie to cos a jak nie ma to domaluje ;) ja bym chyba zdjecia nie dala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jestem tu anonimowo. I cenie prywatnosc (wyslalabym jednej osobie, to by sie moglo rozejsc :O ) I nieznajomym bym zdjecia nie wyslala, zeby nie znalezc pozniej swojej facjaty na jakims portalu (chociaz nie odwiedzam stron XXX) z doklejonym dolem Pameli Anderson :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×