Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość herbata ziołowa

wzwód podczas tańca?

Polecane posty

Gość herbata ziołowa

Wczoraj byłam na większej imprezce, jak widomo alkohol był, więc ludzie byli "luźniejsi" w kontaktach. Cały czas szalałam na parkiecie i często do tańca prosił mnie jeden chłopak (21 lat) i kiedy tańczyliśmy wykonywalismy rózne figury (on prowadził). Kiedy miałam tyłek przyciśnięty do jego bioder, albo kiedy trzymał mnie bardzo blisko siebie w ramie czułam na udzie jego twardego "małego" w zwodzie. Speszyłam się odrobinę dlatego później unikałam tych własnie figur albo "odbijałam" z innymi parami. Co go mogło tak podniecić. Ja wiem, że taniec wyzwala rózne instynkty, ale do tego stopnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widzę w tym nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byłem ja... ale nie przejmuj się, mam 22 lata i nigdy nie miałem dziewczyny, nawet gdybym tańczył ze słonicą, też bym miał wzwód :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co w tym
dziwnego? Niejeden raz miałam taką sytuację... Fakt, pesząca, ale i podniecająca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adorator...
oj ja kiedys tanczylem ze swoja dziewczyna? jak ona poczula mojego naprezonego penisa to sie spojrzala jak na jakiegos zboczenca, moja wlasna? dziewczyna? durna dziewczyna, jaki ja wtedy glupi bylem zadawac sie z taka laska, ale jedno mi sie podobalo z nia, calowanie bylo super :), ale o seksie nie bylo mowy, moze dlatego tak zaareagowala, pewnie nie, po prostu byla mloda gowniara, az dziw bralo, w koncu miala 19 lat, jakas niedouczona, nie te co teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krateczka
a mnie to się zdażyło ...też byłam zmieszana ale z drugiej strony, to fajne ...tak namacalnie poczuć że kogoś kręcisz hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Zwodzie
Zwody robil ? Moze pilkarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnas sie cieszyc glupia
i jak najszybciej zadowolic tego chlopaka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxzcxer
to troche dziwne...POwinno sie nie zdarzyć..To tez zalezy jak dziewczyna mocno prze ciałem i ugniata malego to moze stanac..Gdy natomiast to jest zwyczajny taniec bez wiekszego kontaktu to wzod nie powinien miec miejsca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdury
przeciez to naturalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezczelny ;P XD
Ja to się Tego nie wstydzę, niech One się wstydzą jak są wstydliwe :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbata ziołowa
Zapomniałam dodać, że kiedy się odwrócił, jego białe obcisłe spodnie a'la Travolta z "Gorączki sobotniej nocy" były na tyle wyraźnie ciemno orzechowe. Czyzby gość oprócz wzwodu się także zważył w gacie? Nie czułam zadnego dziwnego zapachu w powietrzu, ale to co zaobaczyłam, to była 99% sraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adm-123
akronim i Perwersja - podajcie co z was za specjalisci. Jestescie na prawie wszyskich aktualnych forach i opowiadacie tylko glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I gdzie ja niby piszę głupoty? To, że nie ogarniacie naszych inteligentnych komentarzy (((:classic_cool:))) to nie znaczy, że to są głupoty 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbata ziołowa
Ów czarujący młodzian przedstawił się jako Antoni Macierewicz, ale to przecież nie mógł być on. Tamtego znam z telewizji. Jest stary, obleśny i głupi. Bredzi od rzeczy i wali mu z ryja. Co innego mój książe: erekcja w tańcu, orzechowe gacie i tego typu klimaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×