Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sam nie wiem

Zalozyc firme remontowo-budowlana- Poznan???

Polecane posty

Gość sam nie wiem

Nie wiem sam co robic,w Poznaniu mala teraz konkurencja w tej branzy,bo wiekszosc pracownikow budowlanych wyjechala na zachod. Myslalem nad zalozeniem malej firmy rem.-budowlanej(mam12lat doswiadczenia)z reszta tylko to potrafie dobrze robic :-) Nie wiem jednak od czego zaczac,ile potrzebowalbym gotowki na poczatek.Jakie sa oplaty za np.2,3 pracownikow. No i cala reszta. Moze ktos doradzi czy warto i od czego zaczac. Bede wdzieczny dziekuje z goy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto
Idz do duzych firm poznanskich (HB-9, Budimex, oddzial Skanskiej itp.), znajdziesz robote z pocalowniem reki, skoro masz 12-letnie doswiadczenie. Na pewno bedziesz mogl sam wybrac sobie pracodawce, bo wszedzie szukaja i dobrze placa. A wlasna firma to ogromne koszty: ZUSy, srusy, sprzet i jeszcze na koniec inspekcja pracy przypieprzy ci kare, bo np. twoj pracownik nie chodzil po budowie w kasku, a ktos im o tym doniosl. Znam branze, wiem, co mowie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtasWLKP
Witam, co do prowadzenia takiej działalności sądzę że to niejest aż takie trudne, jeśli jęszcze ktoś się na tym zna tzn na budownictwie i jest dobry w tym co robi to jest w dobrej sytuacji, ja gdybym miał doświadczenie w budownictwie założył bym taką firmę, niestety ja pracowałem tylko trochę na dachach z ojcem ale juz mu zdrowie nie pozwala a ja niemam doświadczenia i za mało trochę wiem żeby mnie ktoś przyjął a przyznaje że chciałbym pracować w budownictwie a najlepiej w małej firmie gdzie mógłbym się czegoś nauczyć. Jeżeli chcesz założyć taką firmę to może w urzędzie pracy lub innym Ci podpowiedzą co i jak, niewiem jak to wygląda w Poznaniu bo ja z okolic Konina jestem ale jak by co życze powodzenia i może napisz do mnie na adres wojtas81@o2.pl czy sie udało i czy firma działa Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faterrr
Na 100% dostaniesz gwarancję dwuletnią na prace remontowe od firmy abartremonty.pl. Ogólnie pracuję w branży wykończeniowej i czytam ich poradnik remontowy od lat. Mnóstwo praktycznej wiedzy. Możesz poczytać, przekonać się o kwalifikacjach. To jedna z niewielu tak wyspecjalizowanych firm remontowych działających w Poznaniu. Mam z nimi trochę też zawodowych kontaktów i wiem, że mają zleceń od groma w ciągu roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwalę sobie współpracę z firmą pana Goślińskiego - www.abartremonty.pl Rzeczowe podejście, bez lania wody, konkretne porady, bez naciągania na kosztach. Materiały dobierają porządne, ale też nie jakieś super drogie, raczej starają się szukać optymalnych rozwiązań. Dobry kontakt, nie ma problemów żeby się dodzwonić i dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam tą firmę http://www.jaro.home.pl/ Firma mieści się w Warszawie ale działa w całym kraju. Współpracuje z wieloma producentami więc każdy znajdzie coś dla siebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×