Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Takatamsobie

To był pechowy dzień.

Polecane posty

Wyjatkowo pechowy. I nie mówcie, że takie dni nie istnieją. Istnieją. To są dni, gdy nic się nie udaje. czegokolwiek by się nie dotknąć, to wszystko jest źle! Dobrze, że już prawie 18. Nie wychodzę już nigdzie i nic nie robię. Trzeba przetrwać do północy. Nawet maili dziś chyba nie będę pisać. Qrde, skąd się biorą takie dni?????? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majua
jak jestes cala i zdrowa to byl szczesliwy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baja bongo
tez mialam dzis nie tylko pechowy ale i chujowy :o a to do cholery moje urodziny 😭 rzygac sie chce na to zycie zasrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się o tym pisać. Za dużo tego było. Wina moja. Wina okoliczności. Wina innych ludzi. Pech unosił się w powietrzu. Dam tylko JEDEN przykład: musiałam zap.... autem po remontowanej drodze dwa razy do miasta dość oddalonego, bo nie wzięlam czegoś ważnego. Zdążyłam z tym czymś w ostatniej chwili, więc dochodził element \"zdażę/nie zdążę\". Jak na złość droga przebiegała przez tory. I oczywiście za KAŻDYM razem gdy je miałam przejechać, akurat były szlabany zamknięte bo jechał pociąg!!!No, OK, zbieg okoliczności. Ale dlaczego akurat wszystkie takie zbiegi w jeden dzień??? Dzisiaj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałaś jeden pechowy dzień. Jutro bedzie lepiej... Ja mam pecha dzień w dzień od conajmniej dwóch m-cy. Żadnego z tych dni nie wspominam jako dobrego, lub choćby bezproblemowego. I końca nie widać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była mega promocja... jak się wali to się wali na całego... :) jedno pociąga za drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Kornik :) Figazmakiem - ja mam złe tak ze 20 ostatnich lat. Ale teraz mówię o nagromadzeniu złośliwości okoliczności i złośliwości przemiotów martwych. W ilościach aż nieprawdopodobnych jak na jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×