Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszkaxxx

antykoncepcja majac gozka

Polecane posty

mam pytanko czy majac gozka w lewej piersi mozna zaywac tabletki antykoncepcyjne czy najpierw trzeba go usunac z tym ze on nieejest zlosliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie tak
a bylas u lekarza z tym guzkiem? masz jednego tylko? ja biore tab anty i lewa piers mam taka guzkowata i nie wiem czy to torbiele czy przez tab moze, w przyszlym tyg do ginekologa pojde z tym.a boli Cie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy mnie to nieboli ale i mam tylko jednego guzka ale ty lepiej udaj sie z tym do lekarza i naj;epiej jak cie skieruja na onkologie i na biopsje to jest dokladne badanie ja takie mialam ale teraz nieewiem czy moge brac te tabletki i ja mam chyba jakiegos wlukniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............../...........
nie powinnas brac tabletek anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie tak
a ile masz lat? duzego masz? w ktorym miejscu dokladnie>kolo sudka czy z boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ty jak bierzesz trabletki cie cos boli albo masz jakies nieporzadane skutki uboczne abo cos takiego bo sama niewiem co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie tak
nie , ja kiedys mialam torbiel w piersi i bylam na onkologii i wyciagali mi plyn ze strzykawki i lekarz powiedzialmi ze mam bardzo zbite i torbielowate piersi i zebym pila wiesiolek to sie rozluznia troche i pilam przez jakis czas i przestalam i od jakiegos czasu widze ze w lewej piersi mam jakby powiekszone te torbiele i nie ze jedna tylko kilka jakby takich guzkow a na drugiej piersi nie mam takich duzych i boli mnie troche cycek i wlasnie pojde do ginekolog by mnie zgadala moze to przez tabletki bo bralam novynette ale zle sie czulam po nich i na cilest przeszlam a one mocne i moze jakies skutki uboczne mam nie iem zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie tak
a duzego masz tego guzka ????i w jakim miejscu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie tak
ja w ogole problemy mam z takimi rzeczami mialam tez jajniki w torbielach i musialam miec operacje bo torbiel juz byla tak duza ze naet chodzi nie umialam i po operacji zaczelam brac tab anty i nie ma jajeczkowania i torbiele przestaly mi sie robic i mam z tym spokoj , tylko teraz te piersi mnie martwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ma tego guzka jakies okolo 2cm i nie jest zaraz kolo sudka nic mnie niee boli i nie jest grozny ale nie wiem czy najpierw musze go sunuac zeby brac tabletki czy moge brac a trakcie za nim go usune

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie tak
a to duzego masz, ja mialam taka torbiel wtedy w lewej piersi 1cmna 1.5cm . a teraz mam takie male moze ze 4mm ale wyczuwalne i jest ich kilka nie martwilabym sie tym gdyby mnie nie bolalo bo wiadomo ze to torbiele moga byc, ale tez slyszalam ze niektore dziewczyny po tabletkach to strasznie piersi bolaly i nabrzmiewaly ze nawet sie dotknac nie mogly i to skutek uboczny wiec nie wiem co ze mna bedzie a poza tym jest ok tylko apetyt mam nieco bardziej spory. wydaje mi sie ze raczej mozesz zaczac brac tab a nty jak to niegrozne a najlepiej jakies o najmniejszej dawce hormonow novynette albo harmonet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi czy te tabletki harmonet naprawde sa dobre bo lekarka mi przepisala ale chcialabym wiedziec cos wiecej o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie tak
tabletki wszystkie dzialaja tak samo antykoncepcyjnie, tylko chodzi o ten drugi hormon co jest zawarty w tabletkach ktory wlasnie wplywa na samopoczucie i skutki uboczne. ja bralam novynette na poczatku i byly za slabe dla mnie bo glowa mnie bolala i brzuch, plamienia mialam , dalej bolacy okres i ginekolog przypisal mi mocniejsze cilest i teraz czuje sie dobrze mam bezbolesny okres itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi czy ty jak zazywasz tabletki uwyasz jeszcze jakiegos innego zabezpieczenia?? i jaki jest % pewnosci zer sie nie zajdzie w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie tak
ja jeszcze dodatkowo uzywaz z chlopakiem prezerwatywy, wiez ze to glupie i najezdzaja na mnie troche kolezanki ze to niepotrzebne ale jakos nie moge jeszcze w 100%zaufac tabletkom, ale jak peknie nam prezerwatywa to nie bede sie zamartwiala tylko jakos mam lepszy komform psychiczny jak sie zabezpieczamy dodatkowo, no i mieszkam razem z chlopakiem i studiujemy i praktycznie codziennie sie kochamy i mysle o zrezygnowaniu z prezerwatyw i tylko na tabletkach byc ale jakos jeszcze nie moge sie przelamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie tak
obojetnie czy harmonet czy cilest czy logest,yasmin wszystkie dzialaja tak samo.chociaz slyszalam opinie ze te z mniejsza dawka jak novynette nie zawsze wstrzymuja owulacje ale wiesz tak tu ktos pisal na forum ale jezeli masz jakies pytania to pytaj sie lekarza lub kogos kto zna sie na tym bo przez te forum nie raz nabralam schizow niektorzy kompletne glupoty tu wypisuja pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy te tabletki od razu dzialaja czy trzeba przynajmniej misac brac zeby juz byla jakas skutecznosc ?czy zazywajac harmonet jest sklonnosc do tycia czy raczej nie bo wlasnie niechcialabym bym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie tak
jak harmonet beda dobrze dobrane i nie bedziesz sie po nich zle czula to nie bedziesz tyc, ja przy novynette schudlam 2kilo a teraz przy cilescie troche przytylam ale nie martwi mnie to. tabletki dzialaja od 1 tabletki jezeli rozpoczniesz opakowanie w pierwszym dniu okresu, a jezeli w innym dniu rozpoczniesz niz 1 dzien okresu wtedy przez pierwsze 7tabletek nalezy sie dodatkowo zabezpieczac i od 8 tabletki jest juz pelne zabezpieczenie. i w ciagu 4 godz od przyjecia tab nie mozesz miec wymiotow ani biegunki bo moze to obnizyc skutecznosc tab zanim zdazyla sie ona wchlonac. no i nie pij dziurawca i uwazaj z antybiotykami pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×