Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wolf berry

co nosicie pod...

Polecane posty

Gość wolf berry

dzewczyna co zakladacie pod sweterki, golfy itp?? koszulki jakis na ramiazkach, czy na gołe cialko?? pytam , bo cholera chce kupic sobie cos co zkryje brzuszek i nery a wszystko takie kótkie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyynka
oj ja tez mam z tym problem.. no wiec pod golfik mozesz zalozyc jesli jest to gruby golfik to jakas bluzke z dlugim czy krotkim rekawkiem.. a jak cienki to najlepiej dopasowana bluzke z krotkim rekawkiem:) kolor czarny lub bialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopasowany t-shirt
dłuższy. nie taki do pępka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopasowany t-shirt
dłuższy. nie taki do pępka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Zależy jak jest zimno. Ale najczęściej zwykłe koszulki z krótkim lub długim rękawem, rzadko na ramiączkach, bo jestem zmarzluch :) Faktycznie ciężko mi jest również znaleźć bluzki, które by zasłaniały nerki, ale kilka udało mi się złowić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaniem faceta.
Cześć dziewczyny , może zastanówcie się nad noszeniem poncho zimą aby chronić pępki i plecy gołe i błagam , uważajcie na swoje nerki , zapewne wiele z Was jednak zechce urodzić dzieci , więc nie odmrażajcie sobie 'uszów' i zakładajcie nie tylko czapki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdziecka
matko nastepny prokreator sie znalazl, kurde kobiety to w perspektywie nadaja sie i mysla ONLY o dziecku, ja piernicze, chodze z golym pepkiem, najchetniej wybieram krótkie topy z atlantica lub obcisłe tshirty a jakby co adoptuje i juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahhaa
ten tekst zdaniem faceta rozbawił mnie najbardziej. Trzeba mieć ładnie popierdzielone w kopułce żeby takie posty zakładać. Ten tekst aż zajeżdża parodią. Niektórzy ludzie są naprawde żenujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodamineralna
Koszulki z krotkim lub dlugim rekawkiem a pod spodem jeszcze dluga czarna podkoszulke na ramiaczkach, ktora mozna wlozyc w spodnie. Coby nie wialo po nerach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×