Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepodamstalego nicka

nigdy tak dlugo nie bylam bez pracy

Polecane posty

Gość niepodamstalego nicka

kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podamstalegonicka
beznadzieja, staram sie nie wchodzic w ten stan swiadomosci, jaki ma ktos bez pracy, caly czas próbuję myśleć jak osoba, która tę pracę ma i działać i tylko to pozwala mi nie dostać odtatecznie hopla przepraszam za trucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje ci bardzo wiem jak to jest jak sie nie ma pracy, a powiedz z czego teraz sie utrzymujesz? no i w jakim zawodzie szukasz pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawiona__m
nie martw sie, znajdziesz prace na pewno. A jaki masz zawod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa znajdzie pracę
chyba w burdelu, bo z innej to sie nie utrzyma, takie sa stawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podamstalegonicka
Mam dosyć unikalne umiejętności, a do tego z CV wynika być może brak konsekwencji,jesli chodzi o moje wybory zawodowe. Najchętniej robilabym coś na wlasny rachunek, z tym, ze chwilowo muszę wyjść z klopotów finansowych i dzialalnosc na wlasny rachunek na razie chyba nie jest mi pisana. W dodatku mam dość male doświadczenie w tym co chcialabym robic. Zajęcie, ktore wykonywalam do tej pory wymagaloby natomiast zalozenia wlasnej dzialanosci gospodarczej , posiadania samochodu, duzego dofinansowania z UE - rzecz w tym, ze wypaliłam się, nie cieszy mnie ta praca a coraz bardziej frustruje. Ponadto wykonując ją zupelnie nie mam możliwości poznania partnera zyciowego i tkwię w tym stanie kilkanaście lat. Przepraszam, ze nie podaję konkretów, ale nie chcę być w tym momencie rozpoznawalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podamstalegonicka
taaa znajdzie pracę ----->a poszedł mi...a sio 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro masz długi nie polecam działalnosci na razie. Weż jakąkolwiek prace by wyjsc z dołka finansowego , a pózniej kombinuj z własna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro masz długi nie polecam działalnosci na razie. Weż jakąkolwiek prace by wyjsc z dołka finansowego , a pózniej kombinuj z własna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podamstalegonicka
koka9---->tak zamierzam postąpić. Co do planów wlasnej firmy - pozostaje kwestia koniunktury, która się zmienia, ale to co robilam do tej pory mozna robic nadal, tyle, ze potrzebne są duze nakłady finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co powiem ci tak ja prowadziłam swoją dziłalnosc gosp. -wole jednak umowe o prace....no ale każdy ma swoje za i przeciw. a zdradzisz chociaż branze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podamstalegonicka
nie mogę zdradzić branży, ponieważ poki co to jest nadal moje wyjscie awaryjne, przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podamstalegonicka
mogę rozkręcić biznes, opracować strategię marketingową albo pracować w dziale eksportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli zadnych konkretów, najgorzej jak nie jest sie wysokij klasy specjalista.Ja tez tak mam umiem wszystko i nic równoczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podamstalegonicka
"mogę rozkręcić komuś biznes" Poniewaz do tej pory działałam w jednej z nisz moglabym wykorzystac w ten sposób swoje umiejetnosci . kika9, mam 2 kierunki studiów w tym jedne podyplomowe, ale widzisz mam wrazenie, ze wszędzie ktoś kogoś popiera. Nawet na rozmowie kwalifikacyjnej wazne jest "czy zaiskrzy", bo umiejętności interpersonalne czasami ceni się bardziej niz nam się wydaje.Heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podamstalegonicka
Wg mnie rzecz w nastawieniu i zaradności -jeśli pokażę, ze umiem zadbać o siebie to w końcu znajdzie się ktoś, kto mnie zatrudni. A pozostaję bez pracy dlugo, bo takie są na początku efekty przekawalifikowywania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu masz racje , ja ostatnio przyjmowałam dziewczyny na własne potrzeby i przeszły te które miały wysoka motywacje a niekoniecznie te które miały niesamowita wiedze. Douczenie pracownika jest prostsze, niz zmotywowanie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podamstalegonicka
poza tym zmieniając branżę musiałam nauczyć się innego sposobu komunikacji - początkowo na rozmowach kwalifikacyjnych prawie wcale się nie uśmiechałam . Ktoś zwrócił mi na to uwagę! Tylko, ze doatąd wykonywalam zajęcie, które nie wymagało ode mnie uśmiechu jak rogal widocznego caly czas na twarzy.Heh....te subtelnosc róznych działalnosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podamstalegonicka
te subtelnosc róznych działalnosci=specyfika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkuuukuuu
a jak długo chodzisz na roamowy kwalifikacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podamstalegonicka
4miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podamstalegonicka
zaniedbalam pewne sprawy i tak wyszlo, dzięki za rozmowę, muszę wrócić do sowich zajęć🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż nigdy nie wierzyłam w magię i przesądy będąc w trudnej sytuacji finansowej zdecydowałam się zamówić rytuał przyciągnięcia pieniędzy na stronie http://energiaduchowa.pl , nie liczyłam na dużo, zrobiłam to bardziej z desperacji….. ale o dziwo moja sytuacja finansowa rzeczywiście zaczęła poprawiać się z tygodnia na tydzień. W tej chwili pozbyłam się długów i mam dobrze płatną pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×