Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość esterkaa

Jak dbacie o obuwie te ze skóry jak tez skóropodbne?

Polecane posty

Gość esterkaa

Czy skorzane i nie skórzane obuwie tak samo pelegnujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska floreska
skórzane pastuję pastą i to dobrą :)) najlepiej kiwi .Po wyschniu.eciu poleruję . w temacie tego drugiego sie nie wypowiem :(( bo takiegóż nie posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterkaa
a pasta kiwi jest dobra?? mówisz o takiej pascie z gąbką? a skoropodbne buty mozna pastowac tez pasta taka sama jak buty se skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płynne pasty z gąbką są do dupy, a nie do butów takie jest moje zdanie. taką właśnie płynną pastą zniszczyłam sobie skórzane buty, odzyskały wygląd dopiero po kilkukrotnym pastowaniu porządną pastą w stanie stałym:-) i czywiście po rytualnym glancowaniu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birea
a buty skoropodobne tezmozna pastataka pastowac, czy sa jakies inne specjalne pasty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella puppa
a po co bedziesz pastowac skoropodobne? pasta jest po to, zeby nawilzyc przesuszona lub starta i odbarwiona skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczkaa
jak to po co? a buty np, pantofle czarne? ładniej wygladaja jak sa wypastowane chyba ,co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot trzpiot
to fakt :)) te z gombka dobre sa w podróży ... zwykła tradycyjna pasta w puszeczce jest najlepsza :)))dop[iero ona daje porzadany efekt:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczkaa
jak to po co? a buty np, pantofle czarne? ładniej wygladaja jak sa wypastowane chyba ,co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczkaa
a jesli chodzi o paste w pudełeczku(stałą), to czym pastujecie buty, jakas specjalna szczotka? a czym polerujecie tez szczotka? i gdzie mozna takioe szczotki kupic? Pytam bo zawsze chodziłam tylko w sportowych butach, a teraz mam na zime kozaczki i nie wiem jak dbac o buty a dodam ze mam 14 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczko, pasta w pudełeczku albo pod kolor buta albo bezbarwna (jeśli skórka jest np. cieniowana kolorem, lub żeby po prostu nie zabić naturalnego koloru (zwłaszcza brązu). Kupujesz dwie szczotki do butów z naturalnego włosia. Ja mam z jasnego włosia do pasty bezbarwnej a z ciemnego do czarnej. Pastujesz suche i wymyte butki, zostawiasz w ciepłym miejscu na noc. Jak już wilgoć odparuje z pasty buty będą wyglądały na matowe. Wtedy pucujesz je mocno szczotką taką tylko do pucowania:-D lub mocno polerujesz kawałkiem flaneli (ja praktykuję flanelę) Aż będą się błyszczały. I to cała filozofia;) I nie pastuj szczotką po czarnej pacie jaśniejszych butów bo spierniczysz kolor:-P Pozdrawaim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczkaa
Dziekuje Kochani Wam za porady i pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×