Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swinkowata po uszy

Czym karmicie swoje świnki morskie?

Polecane posty

Gość swinkowata po uszy

Przyszła zima(prawie) trawy ni ma --- no to czym? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całą zimę sałatą ogórkiem troche kapusty i wiadomo buraki które kocha, marchewki no pozatym to wszelkie karmy i przysmaki np lucerna prasowana, zestaw ziół suszonych dla świnek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppa
Dzięki:-) Sałatę mozna? Słyszalam,że zawiera metale cięzkie :-( A buraki surowe czy gotowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda28w
A moja świnka lubi ser żółty i mięso gotowane, marchew, sałatę, ogórki świeże , jabłka, gruszki, oprócz tego mieszanki zbóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sałata powinna byc z pewnego zródła i wtedy mozna moja za sałate mogłaby zabic :) buraki surowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleecam
..dawac natkę pietruszki---wit.C i bardzo lubią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja karmie tak
chleb normalny lub suchy marchew kapusta jabłka pietruszka seler por buraki banany tym je karmie...ale moje świnki są bardzo żarłoczne i potrafią zjeść wszystko, czasem np gdy jem obiad przychodzą do mnie i wyjadają gotowane ziemniaki, kotlety itd :P przepadają też za czekoladą, szczególnie za snickersem cruncherem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mas szczescie bo moja to niejadek i je tylko to co lubi. nietknie nawet chleba, dselera pietruszki pora jablka niechetnie je natki nienawidzi przypomniało mi się ze kiedyś czytałam że świnkom należy dawać cytrusy i fakt moja się objadała nawet bardzo kwaśnymi pomarańczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogf
moja jest wielkim smakoszem. Uwielbia ogórki, arbuzy. Marchew tylko z braku laku, cytrusy nie, za to przepada za winogronami. Zimą najważniejsze jest chyba sianko. Mozna też podawać gałązki owocowych drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
czy ma ktoś koszatniczkę ?? pytam bo moj skubaniec jest wybredny :(jada tylko same rarytasy tj suszone owoce :(( niedlugo kredyt zmuszona bedę zaciagnąć by te małą istotke wyzywić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Święta Wincenta
Moja najbardziej lubio sushi, kanapki z pomidorem i zupę grzybową. Oczywiście posługuje się sztućcami i siedzi z nami przy stole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwracam uwagę na obowiązek podawania gałązek lub suchego chleba - świnka morska to gryzoń, któremu tak jak królikowi, cały czas rosną siekacze. Zwierzątko musi mieć na czym je ścierać, inaczej porysuje Wam panele ;) Poważnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam koszatniczke ale dla odmiany niejest wybredna je wszystko co dam :) oczywiscie uwielbia suchy chleb orzechy dynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
axxk :)) o matko masz farta dziewczę .. mój gryzoń wcina głównie suszone owoce , orzechy masci wszelakiej ziarnami zbóż gardzac :((uwqielbia też płatki kwiatów tj hryzantem , prymulek i tulipanów :))a anajbardziej kabelki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kupujesz mu specjalną karmę dla koszatniczek? bo moj niechciał jesc takiej dla gryzoni a ta jego ma rózne suszone liście korę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
axx.. tak jest :) tę za 18 zeta a i tak skubaniec polowę zostawi dlatego ostatnio posilkuje sie samymi suszonymi owocami badź warzywkami chocby selerkiem i pietruszką :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selerek, pietruszka a fuj nietknie tego ja kupuję mu karmę za niecałe 5 zł pól kilową z vitapolu - uwielbia ja bardziej nz inne. uwielbia tez gałążki z drzew owocowych i buraki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa moze
uppaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×