Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magba

prosba o pomoc z pazurkami zelowymi

Polecane posty

Gość magba

Prosze wszystkich o pomoc,poniewaz jestem swieza,zakladam pazurki od 3miesiecy i niewiem jak prawidlowo powinno sie zakladac pazurki i zdobic -prosze o instrukcje. Robie pazurki zelowe. I jakies strony internetowe o zdobieniu paznokcj. DZIEKUJE Z GORY JESTESCIE EXTRA !!!!!!!!!!! magbachoi@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie obcasy25
a czy kurs profesjonalny masz wogóle zrobiony?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magba idź na kurs zanim kogoś okaleczysz. Nie piszę tego złośliwie, ale nie zdajesz sobie sprawy, jaką krzywdę możesz zrobić. Ja przed kursem miałąm założone paznokcie przez amatorkę i teraz minęły cztery miesiące od tego czasu, a moja płytka wygląda masakrycznie. Sama założyłam szwagierce przed kursem i cieszę się, że nikomu więcej. Pomyśl, już na innym temacie pisałam ci, mój kurs i sprzęt już sie zwrócił, a klientki pchają się drzwiami i oknami, bo już umiem robić i one też to widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi o zdobienia to sa na stronie www.eurofaschion.com tam sa galerie, czasami mozna wypatrzec cos fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę was
Ludzie maja paznokcie,nie badźcie takie infantylne-pazurki ,włoski,nóżki-okropnosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magba
Dzieki madziu018 za podanie mi strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie badzcie takie okrutne!Kazda z nas kiedys zaczynala,w sumie to mi tez wydawalo sie, ze to takie proste a w rzeczywistosci okazalo sie inaczej.Zgadzam sie jednak, ze nalezy uwazac, bo bardzo latwo mozna uszkodzic komus paznokcie.Njbardziej trzeba uwazac przy skorkach, bo tam jest blisko macierz paznokcia odpowiedzialna za jej wzrost i ksztalt.Wkazdym razie zycze powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456to ja
chcialabym zaczac robic pazurki akrylowe, tzn zaczelam, tak dla siebie... jednak nie wiem 1.jak uzyskac efekt trwalego nablyszczenia paznokcia 2. jak wtopic rozne rzeczy- ozdoby, badz jak zatopic brokat? czy jest jakis specjalny proszek akrylowy z brokatem? 3. kiedy używa sie wytrawiacza a kiedy odtluszczcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567890maha
Chciałbyś dostać bezpłatne gadżety, darmowe próbki, katalogi i wiele innych darmowych gratisów? Ta strona jest właśnie dla Ciebie - wystarczy się zarejestrować. Znajdziesz tutaj m. in. adresy www i e-mail na których możesz zamówić t-shirt-y, karty telefoniczne, podkładki pod myszkę, pocztówki, długopisy, naklejki, breloczki, drobiazgi dla dziecka, dokumentację turystyczną wielu miast i państw oraz wiele innych bezpłatnych rzeczy. Nie musisz znać języków - oferujemy Ci gotowe teksty, dzięki którym wysyłanie próśb stanie się łatwe i przyjemne. http://free.amciu.com/news.php :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelas od najtrudniejszej metody ale w sumie tanszej,jezeli nauczysz sie robienia akrylu to napewno poradzisz sobie z zelem.sa kolorowe akryle z brokatem, ale brokat sypki mozesz wtapiac przy pomocy liqidu,gorzej jest natomiast z hologramami i in.musisz poprostu szybko i sprawnie przyklejac je na swioezy akryl.generalnie jezeli znajdziesz jakis inny sposob, swoj wlasny i nie bedzie on przeszkadzal w robieniu paznokci ani w ich utrzymaniu to tez mozesz skorzystac z niego.najwazniejsze zeby paznokcie dobrze sie trzymaly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chciałabym sobie zrobieć \\\"jakieś\\\" fajne pazurki ponieważ moje są okropne;(( ponieważ mam strasznie słabe i w dodatku mam tendęcję do obgryzania!!!! 1.Czy do wykonania sztucznych pazórków trzeba miec określoną długość naturalnych paznokci?;/ 2. Czy trzeba mieć mocne naturalne paznokcie? 3.Czy to prawda, że jak sie raz zrobi to trzeba już zawsze robić?l;/ (tak słyszałam) 4. Jak często trzeba \\\"odświerzać\\\" (ponawiać) -taki zabieg aby wygladały ciągle efektownie? 5.Przedewszystkim jakie polecacie, mam troche obowiazków domowych, żeby były TRWAŁE, MOCNE i wyglądały naturalnie!? 6. Ile mniej-więcej kosztują? PROSZĘ O ODPOWIEDZ FACHOWCA i ZEBY BYŁA W MIARE SZCZEGÓŁOWA:) Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJE;* POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leilaaaankaa
Do moniacrp 1. Nie trzeba bo można je wykonać na tipsie. 2. Nie muszą być mocne. 3. Nie musisz ich zawsze robić możesz je uzupełniać co 2-3 tygodnie lub zdjąć. 4. 2-3 tygodnie 5. Akryl jest trwalszy, ale jest bardziej suchy i trzeba go naoliwiać. Żel jest bardziej elastyczny. 6. Zależy jakie miasto, jakie tipsy itd. od 40-220 zł Jestem stylistkąz Warszawy jak by coś mój mail: leilaanka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę ma inne zdanie... tipsy trzymają się nie 2-3 tygodnie, a potrafią nawet 5 tygodni wytrzymać do odnowy (wczoraj miałam taką klientkę). Hmm co do prac domowych to polecam bez względu na materiał, posiadanie tipsów, czy ich brak RĘKAWICZKI. Co do ceny - różnie bywa w zależności od wielkości miejscowości, jednak dla mnie przed ceną występuje inne kryterium...czy osoba, ktąra ma poddać moje paznokcie stylizacji jest profesjonalistką?? Czy posiada ukończone szkolenia w tym zakresie...40zł to może weźmie ktoś pracujący na byle czym i bez kursu ani szkoły... co do długości twoich paznokci to dobrze by było, żeby zachowało się około 1mm płytki nie obgryzionej to znacznie ułatwi przedłużenie paznokci i zapewni im większą wytrzymałość. Możesz przedłużyć paznokcie raz, potem zrezygnować, a możesz pod tipsami np tak zapuścić swoje naturalne, regularnie je odnawiając, żeby w przyszłości tylko pokrywać je np żelem dla utwardzenia. duuuuuużo by mówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magba
ja rowniez wszystkim dziekuje dzieki ze chcieliscie sie podzielic swoimi informacjami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze napisane.Przemyslcie to
Forum powstalo z myślą o stylistkach paznokci-zarówno tych poczatkujacych jak i nie poczatkujacych - po to by mogly sobie wzajemnie pomagac i douczac! od siebie. Zawsze kierowalyśmy sie taka intencja by uswiadomic je i skierowac na wlasciwą drogę wyznajac zasadę - chcesz to rób to nawet tylko dla siebie - ale rób to prawidlowo!!! Dlatego tez trudno tu nie mówić o tym ze fundamentem jest tutaj odpowiednie przygotowanie w postaci DOBREGO! SZKOLENIA u fachowego! instruktora. Zawsze porównuje to do budowy domu...zaczynasz go od fundamentu prawda...na mim zaczynasz ukladac cagly by powstaly sciany? Jesli zaczniesz budowac od scian to próbujac to polaczyc z fundamentem to wszystko się rozpadnie...i masz dwa wyjscia - albo bedziesz to co masz poprawial i ciągle coś bedzie się psulo albo zaczniesz od poczatku. Tak samo jest ze stylizacją. Wybierając się na profesjonalne szkolenie uczysz sie podstaw na bazie których budujesz swoją wiedze i praktykę w zakresie prawidlowego wykonywania paznokci. Nie bedziesz od razu alfą i omegą, ale ani sie nie obejrzysz a Twoje prace beda lcoraz ladniejsze. Uczac sie czegoś w stylizacji wypracowujemy w sobie pewne podstawowe mechanizmy które umozliwiają nam i ulatwiają prawidlowe wykonanie. To są tak zwane nawyki - np. trzymania pilnika, sily nacisku, pewnych ruchów, sposobu nabierania, rozkladania masy itd. Zazwyczaj w tych elementach pojawiają sie blędy które przyczyniają się do porażek (diabel tkwi w szczególach). Prawdą niezaprzeczalna jest to iż nie da się tych elementów opisac lub nauczyc z opisu badz samego patrzenia. Dlatego jedziemy na szkolenia na którym po wstepnej prezentacji stoi nad nami instruktor i to on uczy Cie Twoimi rękami...i to on Cie obserwuje, on Cię poprawia. Natomiast uczenie się podstaw! stylizacji z plyty czy z opisu po pierwsze nie nauczy cie tego robic w sposób prawidlowy, po drugie zakorzeni w tobie blędy i zle nawyki. Stąd niechęć do pomocy takim osobom. :o Dlatego ze: - osoby takie zaplacily za swoja naukę niemale pieniądze, dzielą sie wiedzą z osobami podobnymi, wiedza ze mogą pomóc innym(w tej samej sytuacji) oraz inni moga pomóc im. - zle nawyki bardzo ale to bardzo trudno wytępić gdyż mechanizmy ich odtwarzania pozostają niejako poza naszą świadomością - zauważ ze fryzjerka nie zastanawia się jak wziac nozyczki(większosc nie wie jak zrobic to prawidlowo- ona się nad tym juz nie zastanawia), dlatego robiąc jakies podstawowe czynnosci automatycznie bardzo trudno jest nauczyc się robic to prawidlowo gzyz czesto wlaczają sie stare nawyki(to tak jak z poprawianiem tego domu). Jest to więc podwójny trud nie tylko dla Ciebie ale tez dla osob któe chca Cie tego nauczyc i dla tych które chcą ci pomóc chocby tu na forum. - plyty sprzedawane na allegro sa nagrywane przez osoby które czesto maja male wspolnego z profesjonalna stylizacją paznokci(posiadanie samego papierka nie świadczy o wiedzy), a w ten sposób zarabiają niemale pieniadze wmawiajac nieuświadomionym swój profesjonalizm i krzywdzac ich w ten sposób nie tylko przez obdzieranie z kasy za nic nie warta plytę ale takze wpajanie ewidentnych błędów. :o - praktycznie 100% osob przekonujących nas ze chce to ronbic \"raczej\" (jak to ujęlyscie) na wlasny uzytek stwierdza ze w koncu cos tam jednak umie wiec czemu nie wyjsc z tym do ludzi i hejaaaa... zaczyna się jazda a dla nas to walka z wiatrakami. Nie mozecie się więc dziwic ze przekonananie nas do tego graniczy z cudem. - opis który przedstawilyscie: --->> http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3405761 zawiera permanetne blędy:o:o:o więc jesli piszecie ze nauczulyscie sie tego z plystki kupionej na Allegro to to moge wam tylko poradzić zebyscie wyrzucily tę plytę bo metoda którą \"uczy\" ta dziewczyna jest nie tylko blędem na blędzie ale pokazywaniem jak maksymalnie utrudnianić sobie pracę - co zamyka kolo blędów i rodzi frustrację zarowno waszą jak i nasza. :o Poradze wam coś - wyrzucie to badziewie i odkladajcie sobie powoli pieniądze na kurs. Co innego to plyty czy wideo nagrane przez profesjonalistów dla profesjonalistów które pokazuja np nowe tricki, zdobienia, elementy techniczne. Mogę was zapewnić ze metoda jaką \"uczy\" ta dziewczyna nie ma nic z prawidlową metodą i nie byla ona w ten sposób nauczona stylizacji a jedynie wymyślila to w celu zdobycia uznania wśrod nieświadomych osob jaką to ona innowacyjną wprowadzila metodę:o - co do uczenia się i próbowania- to znowu tak jak z ciąglymi poprawkami tego domu...mozna sie czegos nauczyc metoda prób i blędów ale bedzie to dalekie od poprawności, poza tym do nauki nalepiej wybrac produkt dobrej jakosci- co nie znaczy najdrozszy. - http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3405761 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3205390 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3246682 Wasz opis nie dość ze zawiera nauczone z pseudokursu Cd blędy w sposobie wykonywania to jeszce pokazuje ze nie macie bladego pojęcia o technice (np nalozeniu i utwardzeniu bialego zelu - stąd te bąble spod których wylewa sie nieutwardzony zel) :o linki powyzej Mam nadzieje ze to przemyślicie i nas zrozumiecie. My jesteśmy tu by sobie pomagać - tylko ze nie zdajecie sobie sprawy ze dziewczyny pomagają wam wlaśnie. Pamiętajcie nie zawsze to co dla nas dobre jest dla nas wygodne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×